Madonna prožívá po rozchodu krizi. Má problém se svým sebevědomím

Po rozchodu se svým mladším přítelem, Andrewem Darnellem (23), Madonna prožívá krizi ohledně svého sebevědomí, píše web Daily Mail.

Zpěvačka a její mladý zajíček ukončili svůj ani ne roční vztah a krátce po tom si prý model Andrew Darnell našel někoho věkově blíže k němu. To prý znatelně přispělo ke zpěvaččině krizi. Pár se seznámil na společném focení, a to krátce po tom, co se Madonna rozešla s předcházejícím přítelem, Ahlamalikem Williamsem, se kterým měla tříletý vztah.

S Darnellem to prý byla jen velmi nezávazná záležitost. Užili si spolu dost zábavy, ale nikdy to nebyla žádná velká láska, tudíž jejich rozchod údajně zpěvaččino srdce nějak významně nezasáhl. Celé to však přišlo v nevhodnou dobu. Zpěvačka aktuálně prožívá krizi kvůli svému sebevědomí a situace jen přilila olej do ohně.

Zprávy o rozchodu se vyrojily krátce po velkém rozruchu ohledně Madonniny nové tváře. Po tom, co se zpěvačka objevila na předávání cen Grammy celá opuchlá, ji fanoušci těžce zkritizovali za přílišné množství plastických operací. Madonna však tvrdila, že její vzhled na fotografiích a videích byl způsoben dlouhým objektivem fotoaparátu, který zkreslil její obličej.

Řeči ohledně jejího vzhledu na Grammy byly údajně jednou z hlavních příčin jejího pokleslého sebevědomí. Zpěvačka tvrdila, že se o ni nikdo nezajímal a připadala si dokonce jaksi odstrčená. Díky tomu se Madonna rozhodla vložit se do svého nadcházejícího turné naplno a udělat show, jakou ještě nikdo neviděl.

Zdroj: dailymail.co.uk, pagesix.com