Měl těžký osud. Populární zpěvák Pavel Callta odkryl svou duši. Maminku mu vzala rakovina, otec tragicky zemřel

Pavel Callta je český zpěvák, textař a skladatel. Od roku 2015 je na české hudební scéně, ale málokdo tuší, jak těžký osud má čtyřiatřicetiletý muž za sebou. Svěřil se v pořadu 13. komnata i na svém Instagramu.

Zpěvák přiznal, že když jej oslovila Česká televize, že by o něm chtěli natočit dokument do pořadu 13. komnata, váhal. Sám přiznává, že věděl, že by mohl diváky jeho smutný osud zasáhnout, ale nakonec se k natáčení přeci jen odhodlal a odhalil svou minulost. Natáčení probíhalo během léta a už ani sám zpěvák si není jistý tím, co všechno během natáčení řekl a tudíž předpokládá, že ani sám netuší, co vlastně diváci uvidí. Podle Callty bude jeho díl velmi emotivní a rovněž i upozornil fanoušky, že v 13. komnatě nebude takový, jakého jej znají z koncertů nebo Instagramu.

Fanoušci jsou vidinou, že více poznají minulost i osobní život populárního zpěváka nadšení. Netuší však, s čím se Pavel Callta musel potýkat. Velmi brzy přišel o maminku kvůli rakovině a zanedlouho také o otce, který tragicky zemřel. Pavel tak zůstal bez rodičů a jedinou pomocí mu byla hudba. Sám přiznává, že mu se ztrátou rodičů pomohli odborníci, bez kterých by to zvládal horko těžko.

Zpěvák zavzpomínal i na své dětství po boku svého o pár let staršího bratra. Maminka jim před spaním zpívávala píseň Černé oči, jděte spát, na což Pavel Callta s láskou vzpomíná. Přiznává, že jeho otec měl dceru z předešlého vztahu a bylo zvláštní, když ji najednou přivedl domů svou sedmnáctiletou dceru.

Když bylo Pavlovi sedmnáct let, jeho maminka onemocněla. S rakovinou bojovala celé čtyři roky a v jeho jednadvaceti boj prohrála. Pro oba sourozence to byla velmi těžká rána. Ve 13. komnatě popisuje, jak se o maminku rodina společně starala. Pavel Callta má za sebou více takových těžkých a tragických okamžiků, které utvářely jeho život. Pavlovi vyjadřovali fanoušci už jen slova podpory.

Život je o radosti, ale i smutku. Věřím, že vše co jsi v dokumentu prozradil, šlo z Tvé duše a třeba se Ti tím i trošku ulevilo.

Máš můj velký obdiv. Za vše, co děláš, jak to děláš, jak se dokážeš vypořádat i s tím nepěkným, co ti život nadělil… A pořád jdeš dál… Opravdu veliký obdiv.

Bude to skvělé, protože TY jsi skvělý! A to právě proto, že máš i své smutky.

Zdroj: 13. komnata, Instagram