Má 10 a pocit, že jí patří svět! Dcerka Kim Kardashian a Kanyeho Westa lidi vytočila svým sebevědomím!

Nejstarší dcera Kim Kardashian (43) a Kanyeho Westa (46), North (10), nedávno o sobě leccos prozradila na TikToku. Například i to, že jí máma řekla, že trpí dyslexií, přičemž zjevně nechápala, o co se jedná. Kim o soukromí jejích dětí nerada něco zveřejňuje, ale přesto dovolila, aby North poskytla rozhovor. V poslední době dává dceru zjevně do pozornosti, předvedla, jakou je talentovanou malířkou, vzala ji na týden módy do Paříže či na Met Gala.

Ve svém prvním rozhovoru, který poskytla North West pro magazín iD věnující se módě, hudbě, umění a kultuře mládeže, předvedla své sebevědomí naplno. Zdá se, že je mazlíčkem její slavné mámy Kim Kardashian. Ta ji nedávno vychvalovala, jaký má obchodnický talent a uvedla příklad, jak prodávala ve stánku limonádu na jedné akci za 2 dolary a když jí dali 20, nechala si je s tím, že nemá drobné na vydání. Je dokonce i její poradkyní v módě, což se při pohledu na mladou dědičku nezdá být zrovna šťastná volba.

Kardashian nazývá dceru North svou „lekcí na této planetě“, neboť ji učí „větší trpělivosti“. Je nejstarší z jejích čtyř dětí s Kanyem Westem Podobně jako její otec ani North nechybí přehnané sebevědomí. V rozhovoru se označila třemi slovy: „Požehnaná, úžasná, cool.“ Prý ráda zpívá a dodala, že bude vystupovat. Na otázku, odkud to pramení, odpověděla: „Převážně ode mě. A pak trochu od mého otce.“ North má vysoké mínění i o svém vkusu, považuje se za módní ikonou, což vyjádřila slovy, že je „the best ever,“ tedy „vůbec nejlepší“.

North myslí už i na svou budoucí kariéru, zmínila se o rapu, basketbalu či tvorbě umění. A to není všechno. „Jednou chci být majitelkou Yeezy a SKIMS,“ troufá si získat a vést firmy jejích rodičů. Má ale také bližší cíle. „Když mi bude třináct, chci venčit psy, vydělat si peníze na nákup uměleckých potřeb, protože všechno je tak drahé,“ tvrdí toto miliardářské dítě. Za otevřené a tak trochu přehnané sebevědomí se jí dostalo od veřejnosti i kritiky, že má 10 let zjevně jako výmluva neuspělo. „Je rozmazlená, sorry. Potřebuje dotek reality,“ namítal někdo. „Její obří ego ji zničí,“ předvídá jiný. Mnozí ale přece jen poukazují na to, že je teprve malá holka. „Buďte laskaví. Nemůže za to, že se narodila Kim a Kanyemu,“ vzkázal kritikům jejího zastánce a je třeba uznat, že to může být do jisté míry diagnóza…