Luxusní Vánoce u Rytmuse. Nadělil si diamantový prsten za miliony, hluboko do kapsy nemá

Patrik Vrbovský (46) alias Rytmus je známý svým pozitivním vztahem k luxusu. Výdělky za léta své práce rád ukazuje prostřednictvím šperků, drahých aut či nemovitostí. I teď si dopřál šperk, který u nás ani v Česku nemá obdoby. Dal si totiž vyrobit prsten posetý 1700 kusy diamantů. Jeho hodnota je 100 tisíc eur!

Svým novým přírůstkem ve šperkovnici se Rytmus pochlubil i na sociální síti Instagram. Vyrobit si ho dal na zakázku za léta své sólové kariéry. Prsten váží 110 gramů, je zhotoven z 18karátového zlata a je posetý 1700 kusy nejčistších diamantů. 

„Nazval jsem ho pochopitelně Greatest of all time, protože jsou na něm všechny moje sólo alba (Bengoro, Král, Fenomén, Kmotr), které přinesly klíče k úspěchům dnešních raperů a dodnes využívají jejich definice, které přinesly sound, což ovlivňoval a formoval československý rap po dobu 20 let,“ popsal Rytmus.

Právě názvy jeho sólo alb se nacházejí vygravírované i na zmiňovaném prstenu, který vznikal celých třináct měsíců. „Tento šperk mi připomíná houževnatost, víru sám v sebe v každé době, kdy jsem byl sám. Risk, jestli pochopí můj sound a změny stylů i za cenu hejtu a spoustu dalších trnitých rysů mé kariéry,“ dodal raper. Co říkáte na tento skvost vy?