Lucii Vondráčkové chodí nenávistné zprávy. Je to kvůli roli v seriálu Ulice

Lucie Vondráčková je mezi lidmi velmi oblíbenou zpěvačkou. Kromě zpívání se však věnuje i hraní, například v divadle. Pamatovat si ji taky můžete z Troškovy trilogie Babovřesky. Loni dostala Lucie šanci zapojit se do projektu seriál Ulice. Na svoji roli učitelky Soni lákala svoje fanoušky na Instagramu už v červenci. Jenže to ještě netušila, že se stane terčem nenávisti.

Zatímco Soňa se na fotce v léta usmívala, postupem se z ní vyklubala pěkná mrcha. Sama Lucie v rozhovoru pro televizi Nova řekla, že to nečekala. „Nebyla jsem připravená na to, že budu taková mrcha pro všechny lidi,“ svěřila se zpěvačka, která se hraní věnuje už 30 let. Soňa je její první negativní rolí a prý ji šíleně baví.

Její fanoušky naopak spíš štve, ale ti chápou, že se jedná jen o roli a chválí Lucii za její skvělé ztvárnění. Jenže někteří bohužel nedokážou rozlišit fikci od reality a do Lucie se naváží nebo jí dokonce nadávají. Některými zprávami se Lucie pochlubila v příběhu na Instagramu. „Luci, co jsi to za potvoru. Už tě mám plné zuby, co si vlastně o sobě myslíš? Na každého jednou dojde. Radši se drž toho, co ti jde nejlíp, a to je zpívání,“ cituje deník Aha jednoho diváka. „Po tom, co vás vidím v Ulici, nemám chuť jít na vás do divadla. Naživo vás vidět nemusím,“ vyjádřil se další.

Jiní diváci vyhrožují bojkotem seriálu nebo mají chuť svou televizi vyhodit z okna. Je zvláštní, co s lidmi udělá jedna role. Lucie na to ale nedbá, možná tu negativní kritiku bere pozitivně, že svou práci odvádí skutečně skvěle. Soňou se vesele chlubí na svém Instagramu, jako v tomto videu. I pod ním se našel jeden nenávistný komentář. „Vy v té Ulici hrajete takovou mrchu. Bez Vás ta škola si vedla o mnohem lépe a jste mi úplně nesympatická a hrajete to příšerně,“ napsala Lucčina sledující, kterou však převálcovali ostatní se svými poklonami nad jejím výkonem.

Zdroje: Aha! Tv Nova