Lucie Vondráčková zazáří v hlavní roli nového seriálu. Natáčet bude, jen když děti budou u otce

Zpěvačka Lucie Vondráčková má za sebou turbulentní období. Nyní už se ale její život ustálil, má nového partnera a teď i nový projekt.

Po tom, co utichly rozepře s bývalým partnerem Tomášem Plekancem, si Lucie našla novou lásku, zápasníka MMA, Tomáše Polívku. A když má zrovna děti tatínek Tomáš Plekanec, Lucie se věnuje velké nové roli.

V létě nás začnou poutat obrazovky na zbrusu nový seriál, kde si hlavní roli střihne právě Lucka Vondráčková. Lucka měla jedinou podmínku, a to je, aby natáčení s její postavou probíhalo pouze tehdy, když budou její děti u tatínka. Nerada by je ochuzovala o svou přítomnost, řekla pro týdeník Sedmička.

Lucka už má zkušenost s natáčením, hrála v pohádkách, nebo například v minisérii Babovřesky. O jaký seriál se jedná je ale zatím utajeno. Zpěvačka podepsala roli, protože má pocit, že už je čas. Pauza byla dostačující, a nezanevřela ani na zpívání. Vydává novou desku s názvem Letokruhy, kde první písní je „Šance“. V jejím klipu se Lucie trochu odvázala a zpívá nahá ve vaně, píše web Music server.

Album Letokruhy má mít 16 písní, a poukazuje na porozchodové období zpěvačky, která má za sebou. Děti Matyáš a Adam už vyrostli, a podle slov Lucie už ji tak moc nepotřebují, ale přesto jim přizpůsobuje svou práci. Čas s dětmi je nenahraditelný.

S Tomášem Plekancem si vycházejí vstříc. Střídavá péče jim funguje. A tak má Lucie dostatek času i na svou práci a své soukromí.

Zdroj: Music server, Sedmička, Youtube