Lucie Vondráčková vytáhla nůž na svého kolegu a zranila ho přímo na jevišti

V jednom z posledních zkoušek před velkou premiérou herečky a zpěvačky Lucie Vondráčkové (43) v novém psychothrilleru se na jevišti Divadla Radka Brzobohatého stalo něco nečekaného – tekla zde krev, a to dokonce skutečná! Tato událost rozhodně nebyla součástí představení, ale vypadá to, že atmosféra byla tak napjatá, že se všichni zapomněli, že jsou v divadle a ne na filmovém plátně.

Jan napsal deník Aha!, během incidentu herečka nedopatřením poranila svého mladšího kolegu Jana Fantu (28), kterého po celou dobu setkání herců zdobila na ruce výrazná rudá jizva. Tato nečekaná příhoda se mohla stát důvodem k otázkám, jak ke konkrétnímu incidentu došlo a co může být jeho pozadím.

Herec, který měl později na ruce náplast, podrobněji popsal událost serveru Super.cz. „Lucka na mě vytáhla nůž, ovšem omylem ne ten hrací, kterým by mě nezranila, ale opravdový, kuchyňský. Crčela ze mě krev, ale zase tak vážné to nebylo.“

Je zřejmé, že organizátoři budou muset prověřit a případně upravit rekvizity před prvním veřejným vystoupením Lucie Vondráčkové v představení nazvaném „Hračička“, aby se předešlo podobným situacím před diváky. Kromě násilných scén je také ve hře několik žhavých momentů, jak Lucie zveřejnila na svém instagramu.

Vypadá to, že při tomto představení se nikdo nudit nebude…

Zdroj: Super, Aha!, instagram