Lucie Vondráčková překvapila výraznou proměnou: S tmavými vlasy vypadá velmi elegantně

Zahájení výstavy v pražském Mánesu přivedlo několik slavných hostů. Například Lucie Vondráčková projevila zájem o kopie obrazů od nejslavnějších malířů z obdbí renesance a využila tak akci, aby ukázala svou vizuální proměnu…

Výstava mistrů měla být hlavně o obdivování slavných děl, jako je například Mona Lisa od Leonarda Da Vinciho a dalších. Jenže nejvíc se zřejmě mluvilo o zpěvačce Lucii Vondráčkové, jež předvedla změnu účasu, a to dost výraznou.

Vondráčková dorazila v lodičkách a elegantním kostýmku, který pro ni není příliš typický. To samé lze prohlásit o vyfoukaných vlasech a tmavším odstínu. Není proto divu, že všichni přítomní jí skládali komplimenty. Jak uvedl Aha!, Lucie navíc přišla sama bez partnera Zdeňka Polívky (24), takže si mohla pochvalu pořádně vychutnat.

“Rozhodně Lucka vypadá jinak. Účes je pěkný, ale jsme u ní zvyklí na její blond vlasy. Možná ji tento účes dělá mírně starší, ale rozhodně jí sluší a myslím, že do společnosti, tedy na vernisáž, ho zvolila dobře. Přiznám se, že mě ale mírně tento účes u ní překvapil,“ prohlásil například stylista celebrit Kája Havlíček pro web ŽivotvČesku.cz.

I my musíme uznat, že ačkoliv je to nezvyk, Lucce to velmi sluší.

Zdroj: Aha!, Život v Česku, Instagram