Lucie Vondráčková ofiko vyrazila na rande se Zdeňkem Polívkou. Fanoušci jim na delší vztah moc nadějí nedávají

Česká zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (43) je už pomalu tři roky po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem a fanoušci se shodli na tom, že od těch dob to poměrně střídá a nemůže najít toho pravého. Nyní je ale oficiálně s mladým pětadvacetiletým zápasníkem.

V rozhovoru pro deník Blesk se dvojice svěřila, že rozhodně neplánuje a spíše žije ze dne na den. Zdá se, že poté, co zpěvačka měla v plánu strávit celý život po boku Plekance už opravdu nemá náladu na nějaké plánování. Život se jí obrátil vzhůru nohama a nyní je jejím partnerem pětadvacetiletý zápasník, známý jako Gameover, se kterým to možná není tak jisté. Prozatím nemají v plánu ani společnou dovolenou a to, že se účastnili akce předpremiéry české komedie Můžem i s mužem bylo vlastně nečekané rozhodnutí.

Polívka vedle Lucky opravdu vyniká mládím. Nutno ovšem dodat, že Lucka ale vypadá stále také krásně mladě a rozhodně ne na čtyřicet. Ale i přesto se fanoušci shodli, že se jim vztah Lucky a Zdeňka nezdá. Vypadá to, že oproti zpěvačce je zápasník ještě nevyzrálý a nedávají jim příliš šancí, že jim to spolu vydrží, alespoň tak fanoušci hodnotí jejich vztah na sociálních sítích.

Dávám tomu rok.

Výběr nových partnerů je fakt strašný.

Vedle Lucky je to ještě kluk. Takový nevyzrálý, potřebuje muže. Tenhle asi není nejchytřejší.

Lucka má rozhodně na lepší, i když se možná chlapec snaží, tak ten věkový rozdíl je mezi nimi prostě znát. To nevyjde.

Zazněly ale i komentáře ve Zdeňkův prospěch.

Jen ať si užívá, je mladá a krásná, proč by měla být sama? Kluk není nejhorší, možná jen působí blbě kvůli těm blbým dotazům.

Těžko říct, jestli se po Plekancovi podaří Lucce najít novou stálou lásku, protože je poznat, že po rozvodu se jí těžko vrací do života svobodných. Fanoušci při talentované zpěvačce stojí a doufají, že bude šťastná, i když by to bylo s Polívkou, který se jim nezdá být nejbystřejší.

Zdroj: Blesk, redakce, autorský text