Lucie Vondráčková (43) už bydlí s novým přítelem, život Plekance a Šafářové jí nezajímá

Lucie Vondráčková není zrovna z těch celebrit, která by své osobní věci vytrubovala do světa. Lucka si svoje soukromí před novináři velmi dobře střeží a dokonce i svým fanouškům na Instagramu naservíruje jen to, co považuje za vhodné. Ani v pořadu časopisu Blesk Kápni božskou! nebyla příliš sdílná, nicméně víme, že už bydlí se svým přítelem, bijcem MMA Zdeňkem Polívkou (24).


„Bydlíme spolu. Všichni v jednom domě. Je nás teď hodně – já, děti, Zdeněk, pes, dvě kočky, čtyři ptáci… Jsme prostě taková velká rodina,“ reagovala zpěvačka na dotaz od čtenářky Evy. O tom jak si Zdeněk získal její srdce řekla, že na to šel dobře a že se zdá, že má ohledně vztahů větší zkušenosti. „I když jsem asi o dvě stě milionů let starší,“ dodala Lucie, která je ohledně mužů velmi opatrná. Na první pohled se nikdy nezamiluje, zpočátku svůj protějšek jen pozoruje a trvá ji, než mu začne věřit.

S jejím bývalým manželem Tomášem Plekancem to zřejmě bylo stejné. Seznámili se na akci, kam se Lucii vůbec nechtělo, ale souhlasila, že tam bude zpívat. Sama sobě se zdála ošklivá, po zpěvu ještě ošklivější, protože se ji roztekl make-up. „Chtěla jsem jít spát, ale přišel za mnou pan Salava, že se se mnou chce seznámit nějaký kluk. A ten kluk je teď můj manžel,“ citoval v roce 2015 Lucčina slova časopis Blesk, která pronesla v show Všechnopárty.

Z manželství vzešli dva synové, kteří prý více času tráví s ní a pro ně žije. Jiné příběhy ji nezajímají. Tak označila život svého bývalého s Lucií Šafářovou. Paní Glorii totiž zajímalo, jak s tenistkou vychází a takovou odpověď zřejmě nečekala. Prý se spolu moc nevídají. Rozvod s Plekancem Lucie velmi těžce nesla, v médiích se dokonce objevovala spousta nepěkných věcí. Lucie si však stojí za tím, že ona se k jejich rozvodu vůbec nevyjadřovala, protože nechtěla. „Nikdo nikdy nenapsal, že dva lidi mají být spolu na celý život,“ uzavřela zpěvačka odpověď na dotaz ohledně jejich rozvodu.

I když to pro ni bylo těžké, přišla na to, že nemá cenu „brečet nad rozlitým mlíkem“. Stalo se, ale život jde dál. Každopádně teď je zpěvačka opět zamilovaná, vedle Zdeňka Polívky působí znovu jako náctiletá holka, která poznala svou první lásku. Dnes spolu už bydlí a jsou rodina. Ještě v únoru v rozhovoru pro zpravodaj iDnes Zdeněk řekl, že s Luckou spolu nebydlí, ale je u ní velmi často. Pořídili (zachránili) si spolu křížence fenku Ditu, se kterou chodí na dlouhé procházky, které trvají i dvě hodiny. To však bijci dělá trochu potíže.

Zdroje: Blesk, iDnes