Lucie Šlégrová čelí těžkému období: Spekulace o rozvodu kvůli manželově nemoci

Lucie Šlégrová (41) se nedávno ocitla v náročném období, kdy se musela vyrovnávat s problémy se zdravím svého manžela Jiřího Šlégra (52). Během jeho hospitalizace byla po dobu dvou měsíců téměř sama a to pro ni bylo fyzicky i psychicky náročné.

„Když byl v nemocnici, byla jsem na všechno dva měsíce sama, i když mi hodně pomohli moji rodiče. Věci na vysílání jsem si psala po nocích a nad ránem. Tam jsem si sáhla na dno,“ sdělila Lucie Šlégrová.

Problémy se zdravím manžela přivedly k nepříjemným spekulacím veřejnosti. Lucie se svěřila, že někteří lidé začali šířit zvěsti o rozvodu, když ji viděli bez manžela po dobu dvou měsíců.

„Bylo to náročné i psychicky, protože s manželem to vypadalo všelijak, nikdo nevěděl, jestli půjde na operaci. Naštěstí je to za námi a zase koukáme do lepších zítřků. Vtipné je, že když jsem řekla, že jsem teď sama bez Jirky, strhla se celá řada spekulací v tom našem malém městě. V Litvínově nás spolu dva měsíce nikde neviděli, tak už jsem se doslechla, že jsme v rozvodu,“ dodala Lucie Šlégrová na Super.cz.