Lucie Bílá přišla na akci bez svého přítele Filipiho

Pro Lucii Bílou (57) bylo setkání s Radkem Filipim (39) před několika lety osudové. Slavnou zpěvačku na něm přitahovala jeho impozantní postava s mohutnými svaly. Proto se za něj schovala, aby unikla nepříjemnému setkání po svém vystoupení v divadle. Tím to však neskončilo.


Mnohonásobná Zlatá slavice přiznává, že v Radkovi má také velkou oporu. Nejenže je její velkou láskou, ale také pro ni pracuje jako road manager, což je velmi náročná pozice jak psychicky, tak fyzicky. Spolu s náročným volejbalovým tréninkem v mládí a ještě náročnější přípravou na mistrovství v bench pressu se to podepsalo i na jeho zdraví. Nyní za to platí.

Na akci na podporu Patricie Fuxové a její dívčí skupiny Vesna přišla zpěvačka Lucie Bílá sama, což v jejím případě není obvyklé. Její přítel Radek Filipi, se kterým to táhne už přes sedm let, však musel kvůli zdravotním problémům zůstat doma. V únoru se rozhodl podstoupit operaci páteře, která byla po letech nadměrné zátěže ve velmi špatném stavu. Operace prý byla jediným řešením, jak Radkovi ulevit od bolesti.

„Šestnáct let volejbalu a sedmdesát tisíc kilometrů ročně za volantem si vybralo svou daň…,“ nezbylo mu než konstatovat. Nepochybně k tomu ale lze přičíst i jeho intenzivní trénink, když se od roku 2019 připravoval na evropské a světové soutěže v bench pressu, z nichž si odvezl i zlaté medaile.

Lucie Bílá přiznala, že zdravotní problémy jsou důvodem, proč v poslední době neměla Radka vždy po svém boku. „Myslím, že je to asi běh na dlouhou trať, ještě to není v pořádku. Proto tu se mnou není, jinak by tu byl. Ale on se dá dohromady, to je jasné, ale chce to čas,“ řekla Super.cz Lucie na otázku, v jakém stavu je její partner po náročné operaci. Na Radkově uzdravení jí velmi záleží a není pochyb o tom, že se postará o to, aby se mu dostalo té nejlepší lékařské péče.

Humor milence stále neopouští, což je dobré znamení

„Jsem za něj Bohu vděčná, takového muže jsem si přála a hurá, mám ho,“ takto a podobně nadšeně nemá slavná zpěvačka problém vyjádřit radost z jejich vztahu. Empatická Lucie však Radkovy strasti nese s ním. „Někdy ho to tak bolí, že pak brečím s ním,“ přiznala nedávno. Podle příspěvků na jejím instagramovém profilu je naštěstí v jejich vztahu všechno v pořádku a stále si umí dělat legraci, čímž jsou za ta léta pověstní.

Zdroj: Instagram, Super.cz