Lucie Bílá dostala nejkrásnější valentýnský dárek. Veze si Radka po operaci domů

Oblíbená česká zpěvačka Lucie Bílá (56) měla složité období, když její partner Radek Filipi (39) skončil v nemocnici. Dnes se ale Lucie na svém Instagramu pochlubila s tím, že dostala nejkrásnější dárek na Valentýna, jaký si mohla jen přát!

Radek před pár dny totiž podstoupil operaci páteře. „Šestnáct let volejbalu a sedmdesát tisíc kilometrů za volantem ročně přineslo svou daň. Operace páteře byla prý jediným, ač nebezpečným řešením, jak Radkovi ulevit od bolestí,“ prozradila Lucie Blesku, jak jsme psali zde.

„Tak si vezu svého Valentýnka domů. Přeji vám všem pevné zdraví a krásného svatého Valentýna,“ pochlubila se na Instagramu Lucie Bílá a přidala k příspěvku spoustu srdíček. Bez pochyby tak umělkyně dostala ten nejkrásnější dárek ke svatému Valentýnu.

Fanoušci drží palce

Že tu jsou jeden pro druhého, v dobrém i ve zlém, si ale pár dokazuje neustále. „Jsem tak ráda, že jsi, lásko. V tom zmatku všeho, co je kolem, jsi můj maják v moři. Děkuji ti za zázemí, za každé obejmutí, za pohlazení, a hlavně za ten pocit, že je svět hezčí, než teď zrovna je,“ napsala před plánovanou operací zpěvačka na svůj Instagram. I o tom jsme vás informovali zde.

„Krásné, romantické. Jste úžasná, silná, jak s láskou pečujete o svého miláčka. Vždy Vás ochraňuje a nyní Vy jeho Ve 30 mi operovali páteř, asi vím, jak mu je, chce to čas,“ vyjádřila se jedna z fanynek k aktuální fotce. A mnoho dalších lidí jí nadále podporuje a přeje Radkovi brzké uzdravení. S tím se připojujeme i my!

Zdroj: Instagram-Lucie Bílá, vipshow.cz, redakce