Lucie Bílá byla kdysi znásilněna. Popsala intimní podrobnosti

Několikanásobná česká slavice Lucie Bílá má za sebou nejen život plný písní a přepychu. Ve svém mládí si prošla velmi bolestným zážitkem, a tím je znásilnění.

Lucie Bílá ve svém mládí prožila i velmi smutné události. Jako mladá se vdala po tříměsíční známosti za hudebníka Stanislava Penka, který se ke zpěvačce nechoval hezky. I když ji intuice varovala, přesto si ho vzala. Manželství nevydrželo.

Když byla Lucie pod ochranou kapelníka Petra Hanniga, musela zůstávat zamčená v pokoji.  „Kolikrát jsem ji zamykal v pokoji, aby nikam nemohla, protože jsem slíbil jejím rodičům, že na ni dám pozor. Co byla u mě, tak byla panna,“ cituje kapelníka deník Ženy iprima.

Lucie Bílá se bohužel po odchodu ze skupiny Arakain potulovala, kde to šlo. V podstatě neměla kam jít. Tehdy se stala obětí trestného činu znásilnění.

O svém bolavém zážitku promluvila jedinkrát ve své knize Posílám to dál. Muž, který se na ni tvářil velmi vlídně, se dostal až do pokoje kamarádky, u které mohla zpěvačka tehdy přespat. Tam prožila kopání do břicha, údery do obličeje a kroucení zápěstí. Pro zpěvačku bylo pochopitelně i velmi těžké odpovídat policii na velmi podrobné otázky, ale popsala blíže intimní podrobnosti.

„Vyšetřovatel se mě vyptával na nejintimnější podrobnosti, na polohy při pohlavním styku, zavedení údu do pochvy,“ cituje Lucii magazín Ženy iprima. Bohužel nakonec zpěvačka žalobu stáhla a viník tak ušel trestu.

O této bolavé zkušenosti nevěděl například ani její bývalý manžel Václav Noid Bárta. Jejich intimní vztah byl v podstatě na bodu mrazu a až časem Vašek zjistil, proč tomu tak bylo. Psycholog Jan Cimický se vyjádřil těmito slovy: „Takové trauma si člověk nese po zbytek života a v určitých situacích se může znásilněné osobě vracet. Je to frustrující zážitek, který může znemožnit vztah s druhým pohlavím, nebo se dokonce projevit obecným blokem vůči mužům,“ uvádí deník Aha!

V současné době je zpěvačka šťastná po boku svého přítele, o 17 let mladšího fitness trenéra Radka Filipiho, se kterým již 6 let bydlí spolu. Právě dnes od své lásky dostala krásnou kytici a září na všechny strany.

Zdroj: Kniha Posílám to dál, Aha!, Ženy.iprima, Instagram