Lucie Benešová si postavila krásnou horskou roubenku. Vyměnila odpočinek za dřinu a buduje svůj sen

Slunečné dny každý rád tráví u vody, či na dovolené. Lucie Benešová ale tyto prožitky léta vyměnila za těžkou dřinu a místo plážové dovolené si v Jizerských horách buduje svou vysněnou chatu a mění svůj sen ve skutečnost.

Lucie Benešová a Tomáš Matonoha si před rokem v Jizerských horách koupili pozemek a začali budovat svou vysněnou roubenku. Chatu se jim do roka podařilo vybudovat a nyní stojí na pevných základech. Roubenka dostala dokonce i originální jméno a pojmenovali ji Beneška. V této době Lucie usilovně buduje interiér a nesmírně ji to baví.

Lucie si dřinu užívá

„Beneška se pustila do natírání Benešky. Dlouho jsem volila čím že to krásné dřevo ošetřit, až jsem po dlouhém zvažování a průzkumu u zkušených, zvolila jak na exteriér, tak interiér voskové mořidlo… S výsledkem se ráda pochlubím až dotřu sednici. Ježiš, mě to tak baví,“ říká Lucie.

Své milované roubence věnuje Lucie veškerý svůj volný čas a vyloženě si to užívá. Pravidelně informuje na svém Instagramu o tom, jak v práci pokročila a zdá se, že ji nijak netrápí, že léto prožívá spíše pracovně. Fanoušci ji za to chválí a oceňují její snahu a vkus.

Lucie Benešová je krásným příkladem toho, že když je člověk pro něco zapálený, nic není problém. Proměnila práci v zábavu a nemůže se dočkat konečného výsledku, který ji při její píli dozajista čeká brzy.

Zdroj: autorský článek, Instagram