Lindsay Lohan porodila. Bývalá dětská hvězda přivedla na svět chlapečka Luaiho. Dostal arabské jméno

Sedmatřicetiletá americká zpěvačka a herečka, Lindsay Lohan, se stala matkou! Se svým manželem Baderem Shammasem na svět přivítali chlapečka, který dostal arabské jméno, jelikož se narodil v Dubaji, kde Lindsay už nějakou dobu žije. Jméno znamená štít nebo ochránce a zní Luai, píše časopis People.

Bývalá dětská hvězda a v dospělosti spíš průšvihářka dokázala, že každý má na to dostat druhou šanci a začít nový život. Ten začala už v roce 2008, kdy poprvé odjela do Dubaje, psal web Nicki Swift. Poté tam žila 6 let a země ji natolik uchvátila, že se později rozhodla tam zůstat a založit rodinu. Kromě silné ženské komunity jí Blízký východ nabídl i sblížení se svým otcem a také určitou anonymitu. Lindsay si pochvaluje, že v Dubaji našla klid, protože tam nejsou žádní paparazzi.

Zprávu o narození jejího syna také novináři zjistili od jejího zástupce. „Lindsay Lohan a její manžel, finančník Bader Shammas, přivítali krásného, zdravého syna jménem Luai. Rodina je nadmíru zamilovaná,“ potvrdil časopisu People. Lidsay se v červnovém rozhovoru rozpovídala o tom, jak už se nemůže dočkat, až se stane matkou. Ohledně problému se skloubením mateřství a kariéry si nechala poradit od své mentorky a filmové matky ze snímku Mezi námi děvčaty, Jamie Lee Curtis. „Prostě si vezmi dítě s sebou a všechno bude v pořádku,“ citovala hereččina slova Lindsay.

Lindsaynina pravá matka nedávno řekla, že její dcera si už dlouho přála být matkou, protože ona sama je ze čtyř sourozenců. Jejich rodina je opravdu početná, takže když Lindsay vyšel pozitivní těhotenský test, byl to pro ně nejšťastnější okamžik. Její matka dodala, že teď je to pro ně správný čas, aby její dcera s manželem utvořili skutečnou rodinu.

Zdroje: People, Nicki Swift