Libor Bouček vyzval Evu Decastelo, aby se omluvila Jiřině Bohdalové za vytípnutí telefonu. Ta to samozřejmě udělala

Moderátorka a bývalá pornoherečka Eva Decastelo, rozená Aichmajerová, měla být telefonicky požádána o vystoupení v pořadu Hobby naší doby. Ten moderuje Jiřina Bohdalová.

Eva Decastelo patří už víc jak deset let mezi moderátorskou špičku v České republice. Její bohaté zkušenosti zahrnují kromě dlouholeté práce v mnoha televizních pořadech na všech komerčních kanálech také stovky rozmanitých akcí všech kategorií. Její služby pravidelně využívají obchodní centra, nákupní řetězce, městské úřady, velké nadnárodní společnosti i menší organizace při moderování jejich akcí směrem k potencionálním zákazníkům, obchodním partnerů, tak i pro zaměstnance, jak uvádí její osobní web.

Vzhledem k jejímu zaměření zřejmě vůbec nepočítala s tím, že by ji oslovila Jiřina Bohdalová osobně s tím, aby vystoupila v jejím pořadu.

A protože Jiřinu nepoznala a považovala celou věc za nějaký vtip, telefon vytípla. Jiřina se zřejmě obrátila na Libora Boučka, a ten volal zpět Evě Decastelo, aby se Jiřince okamžitě omluvila.

 „Ty jsi položila telefon Jiřince? Okamžitě jí zavolej a omluv se!“ cituje Libora web Aha. To se také stalo. Eva se Jiřině omluvila, a pak vystoupila v jejím pořadu Hobby naší doby.

Pořad Hobby naší doby je pravidelně vysílán na kanálu ČT1 již od ledna roku 2011 a tvář Jiřiny Bohdalové k němu neodmyslitelně patří.

Zdroj: evadecastelo.cz, Aha!, Instagram