Libor Bouček svému synovi k narozeninám: Jsi láskou. Neoddělitelně, napořád

Syn Libora Boučka dnes slaví 2. narozeniny. Moderátor o svém synovi často dává vědět na své síti, netají jeho tvář jako jiné celebrity a nestydí se za nekonečnou lásku, kterou k němu cítí.

Moderátor přiznal, že je pro něj těžké trávit čas bez své rodiny. S narozením syna Alberta pochopil, co je to mít strach. Strach z toho, zda ho správně vychová, strach o jeho zdraví, strach všech maminek o dítě.

Jeho příspěvky jsou většinou velmi emotivní a dojemné. Ani tentokrát nebyl výjimkou příspěvek, kde vzpomíná na tu noc, kdy přišel maličký Albert na svět. Právě dnes jsou to 2 roky.

„Na Prahu padaly vločky a Vinohradskou nemocnici obejmulo ticho. Bylo skoro ráno a já byl táta. A @gabriela.bouckova maminka,“ zavzpomínal pyšný otec. Dnes už prý chápe, proč se jeho máma stále bála.

„Každá minuta stojí za to a bytostně toužím si ji pamatovat po zbytek života. Protože se nikdy nevrátí. Jsi láskou, důvodem strachu, předmětem opatrování i nekonečným zdrojem radosti. Jsi náš. Neoddělitelně. Napořád,“ končí své vyznání synovi Libor Bouček.

My mu přejeme především šťastné dětství a zdraví.

Zdroj: Instagram, autorský text