Libor Bouček bude dvojnásobným otcem. Manželé potvrdili radostnou novinu

Když se moderátor Libor Bouček (42) a jeho manželka Gabriela ukázali na červeném koberci karlovarského filmového festivalu, nešlo si nevšimnout Gabrielina zakulacujícího se bříška. Spekulace o těhotenství nyní potvrdil i samotný pár.

Poté, co se manželé na filmovém festivalu ukázali, zahrnuli je fanoušci otázkami ohledně dalšího miminka. Bouček se tak rozhodl, že vyjde s pravdou ven a s radostnou novinkou se pochlubí.

„S radostí, pokorou, štěstím a racionálními obavami z křehkosti toho celého směle říkáme ANO. Ten přívlastek požehnaný se k tomu stavu hodí zcela. A naprosto. Cesta k němu je obtížná, nejistá, často bolestivá, sužující, plná otázek, ale dostanete-li se k cíli, je odměnou neopakovatelná radost a za ní to nejkrásnější, co člověk může dostat,“ napsal moderátor k fotce na svém Instagramu, kde Gabriela ukázala zakulacující se bříško.

„Budeme 4. V lásce, rodinně. Ještě letos, nebo v roce 2024. To necháme osudu,“ poodhalil Bouček na sociálních sítích.

Fanoušci v komentářích tak ihned začali spekulovat, ve kterém měsíci těhotenství Gabriela je, přičemž nejpravděpodobnější se jeví 4. měsíc. Spolu již manželé mají malého Alberta (2), zda se mu tak narodí bratříček, nebo sestřička je ale zatím záhadou.

Zdroj: Instagram