Leoš Mareš vzal syny do Peru – mimo wifi, mimo signál

Moderátor Leoš Mareš přesně ví, kam vzít jednoho dospívajícího a druhého pubertálního syna na dovolenou. Mimo civilizaci, mimo signál a internet. Na svůj Instagram nahrál video, kde ukázal začátek jejich společně stráveného času v Peru.

„Inca trail, nebolí Caminq Ica. Čtyřdenní putování po peruanských Andách, které skončí ve Sluneční bráně nad Machu Picchu,“ napsal moderátor k videu, kde jsou zachyceny jejich první okamžiky v jihoamerické zemi. Leoš si v příběhu ze svých synů utahoval, že byli vyřízení už hned ze začátku.

Brzy je totiž čeká opuštění civilizace. „Tady jsou ještě auta,“ napsal Leoš k videu s podivnou auto-tříkolkou. „Tady jsou ještě lidi,“ okomentoval fotku s peruánskou holčičkou. „Tady jsou ještě obchody se zmrzlinou,“ podotkl dále, když si jeho synové vybírali z mrazáku nanuky. „Ale brzy nebude nic. Žádný signál, žádná wifi. Jen cesta, kterou před 600 lety postavili Inkové,“ dokončil Leoš, načež v posledním příběhu vstoupili na stezku.

Leošovi sledující mu dovolenou přejí, někteří závidí, jednoho dokonce zajímalo, jestli se klukům na takovou dovolenou vůbec chtělo, kde nejsou žádné moderní vymoženosti. Nicméně, je jisté, že je to pro všechny tři bude nezapomenutelný a obohacující zážitek.

Zdroje: autorský text