Leoš Mareš si nechce nuceně hrát na velkou rodinu. Kluci, které má s jinou manželkou, si musí cestu k malé sestřičce hledat sami

Moderátor a zpěvák Leoš Mareš má ze svého prvního manželství s Monikou dva syny, Jakuba a Matěje. Vztahy mezi nimi a malou sestřičkou Alex jsou tak trochu zahalené tajemstvím.

Dcerku Alex přivedla na svět druhá žena Leoše, Monika Marešová. Malá Alex nedávno oslavila své první narozeniny. V příspěvcích ale nikdy nebyla Alex zachycena se svými dvěma bratry Jakubem a Matějem.

Syn Jakub je sportovně velmi nadaný. Věnuje se vodnímu lyžování, kde se stal vicemistrem České republiky. Druhý syn Matěj je podle Leoše úplně jiný. Zajímá ho vše kolem přírody a nedá se ještě určit, co z něj jednou bude.

Se svou sestřičkou Alex se ale poprvé setkali až 4 měsíce po jejím narození. Leoš Mareš uvedl, proč tomu tak bylo: „Řekl jsem jim, že když ji budou chtít vidět, mají si o to říct. Nechtěl jsem je do toho nutit. Překvapilo mě, jak moc kluci to první setkání prožívali. Chovali ji, jezdili s kočárkem, přišlo mi to dojemné,“ cituje web Ženy.iprima.

Podle webu Kafe Leoš Mareš zastává názor, že tlačit na pilu je nesmysl. Přeje si, aby jeho synové našli cestu ke své setře sami. A pokud se tak stane, bude velmi rád. Hrát si strojeně na velkou rodinu není podle něj ta správná cesta.

Že by mohl mít jednou ke svým synům i sestřičku ho párkrát napadlo. To, že se to skutečně stane ale nečekal. O to větší radost měl, když se zprávu dozvěděl. Snad budou všechny jeho děti mít láskyplné vztahy a opravdu budou jedna velká rodina.

Zdroj: Ženy.iprima, Kafe, Instagram