Leoš Mareš se pochlubil velkou novinkou v rodině! Konečně je to tady!

Ještě před pár lety byl moderátor Leoš Mareš (47) mnohými považován za namyšleného, až narcistického chlapíka, ale postupem času dospěl a zdá se, že teď už není sám na prvním, ba ani na druhém místě. Předběhly ho jeho milované dámy – manželka Monika a především vytoužená dcera Alex (1). Vidí se v ní a rád se o své dojmy a zážitky dělí společně na sociální síti. Nejnověji velmi potěšila jeho otcovské ego.

Dokud byla malá Alex miminko, snažil se ji tatínek Leoš Mareš vždycky zabavit, ale teď už dokáže zabavit i ona jeho. Nutno přiznat, že na něj silně zapůsobila svým vzhledem, ale zdá se, že má i extrovertní povahu. Maminka Monika v těchto směrech hraje druhé housle, ale nezdá se, že by jí to vadilo. S dcerou jsou spolu téměř pořád a už dlouho si užívá, jak ji Alex oslovuje tím nejhezčím slovem – mami.

Leoš si musel počkat až do teď, než ho jeho milovaná dcera konečně oslovila zřetelně slovem tatínek. Ale když se tak stalo, zaplavilo ho štěstí. Hned to stihl natočit a krátké video s nadšením sdílel na Instagramu. „Ok. Píšu. Konec října 2023. Věk 595 dní a rovnou 5. pád,“ komentoval pro něj velkou historickou událost i s kronikářskými údaji. Je vidět, že je na svou chytrou dcerku a jejich vztah velmi pyšný.
Leoš a Monika tvoří pár snů, i když si na miminko museli ještě chvíli počkat, o to víc svou malou dcerku milují:

Tato dojemná scéna nenechala lhostejnými ani mnoho z jeho 1,2 milionu sledujících na Instagramu. „Pane Mareši, musíte být na svou krásnou holčičku nesmírně pyšný. Když jste poprvé slyšel, jak vás vaše malá dcerka oslovuje tati. To je ta nejkrásnější věc, jak dítě roste a učí se vyjadřovat a vy jste možná právě v těch začátcích jejího života,“ napsala mu jedna z jeho mnoha obdivovatelek. „Alex je úžasná, má silný hlas, artikulaci, je božská,“ chválila Marešovu rozkošnou dcerku další a podobně reagovala i řada dalších jeho fanynek. Hrdý tatínek se jistě jen dmul pýchou, že si konečně užívá svého potomka, což u jeho dvou starších synů nebylo úplně pravidlem. Ale i tam se snaží dohnat ztracený čas.