Leoš Mareš přesvědčil metalistu, aby si koupil lístek na Bagárovou. Ale propálil mu vánoční dárek

Leoš Mareš je nezastavitelný! V poslední době se zdá, že si moderátor zarezervoval snad všechny volné termíny v O2 aréně pro své vyvolené. Zatímco někteří lidé si myslí, že je už Mareše všude plno, najdou se i tací, kteří díky Leošovi změní svoje hodnoty.

Jeden pán se tak z posluchače metalové muziky stal fanouškem hudby zpěvačky Moniky Bagárové. Ta je právě jednou z těch, která bude v aréně vystupovat pod křídly Leoše Mareše. Leoš na svém Instagramu sdílel zprávu, kterou mu poslal jeho sledující pan František.

Leoš však svým sdílením způsobil panu Františkovi malé potíže. „Měl to být jeden z dárků na Vánoce, ale i tak děkuji za sdílení, Leoši,“ napsal v komentářích. „Ježíš pardon. Tak já se Vám nějak revanšuju. Bylo to silnější, než já. Vůbec jsem nečekal, že taková reakce je vůbec možná,“ odpověděl zaskočený Leoš, načež pan František požadoval pouhé vyřízení pozdravu jeho kolegům z rádia – Katce Říhové a Patrikovi Hezuckému.

Jeden z komentujících panu Františkovi radil, že měl po Leošovi chtít zakoupené lístky proměnit ve VIP vstupenky. Ten mu ale odepsal, že by to od něj stejně nepřijmul, protože se nic tak hrozného nestalo. Je vidět, že skromní lidé jsou stále mezi námi.

Zdroje: autorský text