Leoš Mareš pozval Moniku na její narozeniny do Itálie a pochlubil se celodenním programem

Moderátor Leoš Mareš (46) se opět předvedl, jaký je gentleman. Jeho manželka Monika (42) oslavila své narozeniny stylově. Drahý ji totiž vzal do Itálie a části celodenního harmonogramu ukázal i svým fanouškům. Takový luxus by si přála zažít určitě každá žena.

Přestože je bývalé módní redaktorce krásných 42 let a přivedla na svět v loňském roce dcerku Alex, nikdo by takové číslo netipl. Vypadá to, jako by zastavila čas, ale svůj vliv na tom určitě bude mít i to, že po boku svého manžela Leoše se má doslova královsky. A ten pro ni udělá cokoliv, jak ukázal i na svém Instagramu.

Leoš pro svou milovanou měl naplánovaný celý den, aby si své narozeniny pořádně užila! Hned ráno u snídaně čekal křehkou krásku přípitek, následně ve videu na instagramu Mareš ukázal, jak si společně vyšli do města a nechybělo ani nakupování. Večer nezakončil gentleman jinak než romantickou večeří. Je vidět, že muži, praví muži, ještě nevymřeli!

Slavili nejen narozeniny

Oba jistě ocenili, že si mohou společný den užít bez jejich malé dcerky, o kterou se podle informací webu Extra.cz postarali milující prarodiče. Alex jim v Itálii určitě chyběla, ale někdy je potřeba odcestovat i bez dětí. Že pro ně malá Alex znamená vše, se můžete dočíst v našem článku tady.

Kromě narozenin tam hrdličky ale oslavily i výročí 5 let od svatby. „Začalo to nevinně na svatbě dvou kluků. Venku trochu mrholilo, podal jsem ti ruku, sundal sako, zvednul deštník a už jsme tam stáli, jak kdybychom mířili už do katedrály,“ zpívá Leoš v písničce, kterou složil jako poctu své milované ženě a sdílel ji veřejně na Youtube. A nutno uznat, že se mu opravdu povedla!

Zdroj: Extra.cz, Instagram-Leoš Mareš, Vipshow.cz, Youtube-Leoš Mareš, redakce