Leoš Mareš jako králíček Energizer: V jednu ráno doma z koncertu, v půl 6 zase do práce, trénink a nakonec fotbalový zápas se syny

Leoš Mareš ve středu 13. března odstartoval svoje vůbec první hudební turné, ačkoli se on sám za zpěváka nikdy nepovažoval. Lidé si ale jeho sklady zamilovali a dodnes je někteří nemohou dostat z hlavy. Leoš se proto tyto lidi rozhodl potěšit a se svým turné navštíví celkem 13 českých měst.

Jako první si vybral Kladno. Jeho fanoušci byli z koncertu naprosto nadšení, jak můžete vidět v Leošových instagramových příbězích. „Dobrý den, jen vám chci říct, že včerejší Kladno bylo totálně boží!! Doteď nemám slov,“ napsala Leošovi nadšená návštěvnice koncertu. Leoš svým fanouškům naservíroval svoje největší hity, jako Lži jsou jako déšť, Nejlepší nápad nebo Tři slova.

Písničku Nejlepší nápad si s ním střihla jeho kolegyně z rádia, Katka Říhová, a kromě ní si pozval Helenu Zeťovou, bývalou členku skupiny Black Milk, se kterou se vrátil do roku 2001, kdy vyšla jejich píseň Lži jsou jako déšť, nebo Pavla Caltu. Kromě zpěvu předvedl i parádní taneční čísla a dokonce jedno s profesionální tanečnicí.

Po takovém výkonu by si určitě zasloužil dlouhý odpočinek, navíc, když na 15. a 16. března má naplánované vystoupení v Hradci Králové. Jenže opak se stal pravdou. Už v 5:40 ráno se Leoš svým sledujícím přihlásil ve videu, ve kterém říká, že domů se dostal až v jednu v noci a už zase musí do práce. Je ale plný energie a hlavně šťastný.

V komentářích pod videem se objevilo spoustu obdivných komentářů. Leošovi fanoušci nechápou, kde bere takovou spoustu energie, kdy vlastně vůbec odpočívá, zvlášť, když má doma dvouletou dcerku a také se každý den věnuje posilování. To také proběhlo a kolem osmé večerní se už moderátor chlubil dalším příběhem z fotbalového stadionu, kam vzal své dva syny na utkání Slavia proti AC Milán.

Zdroje: Instagram