Leoš Mareš a Patrik Hezucký pobavili posluchače parodií na odchod Miloše Zemana. Fanoušci jejich výstup ocenili

Ranní show Evropy 2 je neodmyslitelně spjata s dvojicí Leoš Mareš a Patrik Hezucký. Některými výstupy se navíc Leoš chlubí i na svém Instagramu, kde má přes 1,1 milionu sledujících. Ty dnes pobavil parodií na odchod Miloše Zemana z prezidentského úřadu.

V krátkém videu dvojice oblíbených moderátorů paroduje novináře (Leoš) a odcházejícího pana prezidenta. Nutno podotknout, že této role se Patrik Hezucký ujal skvěle.

„Je správné, protože končím v úřadě, abych si po sobě uklidil,“ říká Hezucký, který výborně imituje hlas Miloše Zemana. Celý vtip je v tom, že údajně dělá „generální úklid pro generála“ a po svém odchodu uklízí a panu generálovi by popřál, aby „v novém úřadu zlomil vaz“. Jedná se samozřejmě o ironickou poznámku.

Slavnostní uvedení nového prezidenta je právě dnes. Proto budeme mít jedinečnou možnost porovnat Leošovo a Patrikovo video s tím, jak slavnostní událost skutečně proběhne. Předpokládáme, že to bude v daleko formálnějším duchu.

„Já vás nemůžu v autě poslouchat, protože to je vždycky jízda o život jak se směju.“

„Ráno jsme to poslouchali se synem v autě a málem jsem u smíchu nabourala. Toto si můžete dovolit jen vy dva, jste boží,“ nechaly se slyšet ženské řidičky v komentářích.

Jak je vidět v komentářích, Leoš své sledující opět velmi pobavil. Označují jejich výstup za geniální, top anebo píší, že nemohou jejich show poslouchat, když řídí, protože by smíchy nabourali.

Zdroj: Instagram