Leoš a Monika Marešovi slaví 5. výročí svatby. Jejich seznámení byla náhoda

Psal se rok 2018 a zpěvák a moderátor Leoš Mareš pojal za svou manželku Moniku Koblížkovou. Dnes je tomu přesně 5 let, co si řekli své „ano“. Jak Leoš, tak i Monika na svých instagramových účtech sdíleli svatební fotku s jednoduchým popisem: 5 let. Přitom se tito dva seznámili úplnou náhodou.

„Začalo to nevinně, na svatbě dvou kluků. Venku trochu mrholilo, podal jsem ti ruku, sundal sako, zvednul deštník a už jsme tam stáli, jak kdybychom mířili už do katedrály.“ Tak zní první rýmy Leošovy písně Slib, kterou složil právě na počest jejich seznámení. V roce 2015 se do sebe zakoukali na svatbě jejich společného kamaráda, stylisty Filipa Vaňka, psalo na svých stránkách rádio Expres. O tom, jak se jejich cesty spojily, promluvila několik měsíců po svatbě i Monika.

S Leošem se seznámila pouhých 14 dnů po rozchodu s bývalým partnerem. „Nic jsem s ním neplánovala a on si nic neplánoval se mnou. Když o někoho usilujete, máte sklon přehrávat a dělat se lepší. A to jsme nedělali. Já na to neměla ani energii. Všechno bylo přirozené a to nám určitě hodně pomohlo,“ citoval Moničina slova zpravodaj iDnes. Prostě se spolu dali do řeči dva lidi, kteří právě ukončili vztahy, a bylo to velmi příjemné.

Monika zpočátku nebyla v příliš velké oblibě u Leošových fanoušků. Lidé ji často kritizovali, že není tak hezká, jako Marešovy předchozí přítelkyně. Mezi ně, kromě jeho první ženy Moniky Poslušné, patřila například modelka Petra Faltýnová, topmodelka Michaela Kociánová nebo modelka Hana Svobodová, psal loni portál Extra. Leoš byl v mládí tak trochu přelétavý, s novou ženou Monikou ale zkrotl.

Časem se však veřejnost smířila s tím, že Leoš si našel takovou ženu a i jeho fanoušci ji postupně vzali na milost. Teď oba tvoří jeden z nejoblíbenějších párů našeho showbyznysu. Monika má totiž neskutečný talent v ironickém humoru. Leoš se několikrát svým sledujícím pochlubil tím, jak ho jeho žena dokáže „z fleku setřít“.

Jejich příběh je jako z pohádky a pokračuje dál v podobě malé Alex, která už dělá tatínkovi asistentku při práci. Přejeme šťastné výročí a ještě spoustu společných let!

Zdroje: Instagram, iDnes, Extra