Leonardo DiCaprio viděn s 28letou modelkou. Snaží se napravit si reputaci

Vypadá to, že herec Leonardo DiCaprio pracuje opravdu tvrdě na tom, aby si napravil reputaci. Lidé se mu posmívají, že už roky randí pouze se ženami mladšími 25 let. Herec to chce nejspíš změnit, píše web Perez Hilton.

Podle fotografií, které získal server Daily Mail, byl 48letý herec Leonardo DiCaprio ve středu spatřen s modelkou Rose Bertram, které je 28 let. To je pro DiCapria premiéra. Žena se zúčastnila večírku pořádaného samotným DiCapriem a jeho přítelem Richiem Akivou v pařížské restauraci Kuku. Dvojice údajně dorazila do podniku ve stejnou dobu a později akci během několika minut společně opustila.

Při odchodu z restaurace se samozřejmě snažil Leo zůstat nenápadný a vyhnout se fotoaparátům tím, že si nasadil masku na obličej a baseballovou čepici. Kdo je tedy tato nová kráska, která upoutala Leovu pozornost?

Rose zřejmě začala svou kariéru modelky v 16 letech a objevila se v kampaních pro značky, jako jsou L’Oreal, H&M a Agent Provocateur. A co se týče jejího milostného života? V červenci loňského roku ukončila dlouhodobý vztah s bývalým nizozemským fotbalistou Gregorym van der Wielem. Bývalý pár, který spolu byl osm let, má pětiletou dceru Naleyu a dvouletou Zaylee.

Nejenže je jí tedy 28 let, ale je také maminkou dvou dětí. Buď Lea ovlivnil jeho předchozí vztah s Gigi Hadid, nebo dělá všechno pro to, aby se zbavil image, že chodí jen se ženami, kterým je pod 25 let.

Zdroj: Perez Hilton, Daily Mail