Leonardo DiCaprio nutí své přítelkyně podepisovat smlouvy o mlčenlivosti

Leonardo DiCaprio je dobře známý svými hereckými schopnostmi, ale také tím, že je obklopen modelkami a celkově mladými lidmi. Dokonce se mluví o pravidlu, že DiCaprio nerandí s nikým starším 25 let.

Tentokrát mnoho lidí překvapilo, co odhalil web Radar Online. DiCaprio si prý chce pojistit, že z jeho soukromí neuniknou informace, proto nutí své přítelkyně podepsat dohodu o mlčenlivosti. Zasvěcenec tvrdí, že je tím posedlý a má svého asistenta, který má smlouvu vždycky po ruce. Spousta žen by mohla nabídnout zajímavé příběhy, ale žádná z nich s tím nechce jít na veřejnost, protože se bojí, co by mohl legálně udělat.

Podle deníku Marca Leonardo DiCaprio rovněž „nutí“ své přítelkyně, aby vyjadřovaly stejné nadšení u věcí, které miluje. Údajně má pověst nadšence do akčních postaviček, komiksů a dinosaurů, jak zasvěcenec dodává: „Naštve ho, když dívky nesdílejí jeho nadšení z věcí, jako jsou akční figurky, komiksy a samozřejmě, jeho milovaná sbírka dinosaurů! “ Když se na to zeptali jeho zástupců, ti to samozřejmě popřeli.

Jiná osoba pro změnu hovořila s webem Daily Mail o jeho sukničkářském stínu. „Je to směšné, protože nemůže nikam jít, aniž by byl spojen s nejmladší krásnou ženou, která se zde nachází,“ říká zdroj. „Chce se zbavit tohoto obrazu jednou provždy a opravdu ho trápí, že ho to stále pronásleduje.“ Leo prý touží po vážném vztahu. “ Leo chce něco, jako měl s Camilou, něco skutečného.“

Takže pokud je vám pod pětadvacet, vypadáte jako Lara Croft, čtete komiksy a milujete dinosaury, zkuste štěstí!

Zdroje: Marca, Radar Online, Daily Mail