Leonardo DiCaprio, miláček žen a lamač dívčích srdcí, neměl v lásce nikdy příliš štěstí. Přesto stále hledá svou spřízněnou duši

Ženy mu vždy ležely u nohou a o jejich pozornost neměl nikdy nouzi. Stále však nenašel tu pravou. Nejnovější zvěsti hovoří o tom, že opět randí s Gigi Hadid.

Leonardo DiCaprio je muž, který má za sebou jednu z nejúspěšnějších kariér v Hollywoodu. Od prvních úspěchů ve filmech Titanic, Romeo a Julie až po oscarovou roli ve filmu Revenant je známý svou profesionalitou a hereckým umem. Vedle toho chodil s mnoha nejen krásnými, ale i úspěšnými a talentovanými ženami, píše magazín People. Žádný z jeho vztahů však nevydržel a životní lásku zatím nenašel.

Pět let po jeho boku stála herečka Camila Morrone, ale předtím byl romanticky spojován s Blake Lively a na jeho seznamu jsou i Kristen Zang, Naomi Campbell, Bridget Hall, Bar Refaeli a Rihanna.

Zhruba šest let chodil například s Gisele Bündchen, s níž si v letech 1999 až 2005 užívali poměrně soukromý románek. Kráska ve své knize Lessons: My Journey to a Meaningful Life z roku 2018 prozradila, že během jejich vztahu chtěla změnit svůj životní styl.

„Už mě nebavilo kouřit, pít a příliš pracovat a stále více jsem si uvědomovala věci, na které jsem se rozhodla během našeho společného života nedívat. Bohužel jsem tehdy byla jediná, kdo chtěl vážně hledat svou duši, zatímco on zůstal stejný. Nikdy se nezměnil. Práce a vše, co s ní souviselo, pro něj byla prioritou.“

No a pak tu byly vztahy, které bulvár dlouze rozebíral, ale herec žádný z nich oficiálně nepotvrdil. Tak je tomu v případě půvabné Gigi Hadid, která se prý znovu objevuje po jeho boku. Nikdo je sice pořádně neviděl spolu, neexistují žádné jejich společné fotografie, ale často se objevují na stejném místě a ve stejnou dobu. Loni to takhle bylo dost intenzivní, ale nakonec kolem nich zůstalo ticho.

„Gigi nemá energii na to, aby se za DiCapriem honila…. Jeho rutina je pro ni příliš náročná,“ psal loni Glamour vyjádření nejmenovaného zdroje.

Nyní se však ti dva údajně dávají znovu dohromady. Byli spatřeni v Londýně ve stejném hotelu a restauraci. Opět je však nikdo oficiálně neviděl spolu, píše magazín Pinkvilla.

Ve skutečnosti se Gigi tak trochu vymyká Leovu standardu přítelkyň. Jejich věkový průměr se vždy pohyboval kolem 23 let, zatímco Gigi je nyní 28 let a navíc je maminkou. Uvidíme, zda slavný fešák skutečně podlehl jejímu kouzlu, nebo zda přehodnotil své priority a chystá se usadit.

Zdroj: People, Glamour, Pinkvilla