Leonardo DiCaprio byl spatřen po boku modelky Iriny Shayk

Oblíbený herec a lamač dívčích srdcí Leonardo DiCaprio si mezi fanoušky získal pověst proutníka, který nerandí s ženami starších 25 let. Že by se ale nakonec toto pravidlo rozhodl porušit?

Leonardo DiCaprio byl v poslední době vídán s modelkami jako je Camila Morone, Eden Polani nebo Gigi Hadid. Oblíbený herec byl ale o víkendu spatřen v přítomnosti 37leté ruské modelky Iriny Shayk, píše magazín Marca. DiCaprio byl spatřen po boku modelky, kdy to chvílema vypadalo, že se k sobě dvojice ohromně má.

Přátelé modelky i slavného herce ale potvrdili, že pár spolu rozhodně nechodí, a že byli jen součástí skupiny přátel, která se rozhodla užít si víkend.

Kamarádovi prý do zelí neleze

DiCaprio má ve skutečnosti blízko k bývalému příteli Iriny, kterého zná už nějaký pátek. DiCaprio se tak nejspíše rozhodl neznevážit jejich přátelství tím, že by vyrazil na rande s uhrančivou kráskou.

Navzdory původním zvěstem mezi přátelskou dvojicí během večera nepanovaly žádné romantické vibrace. A i když je modelka v současné době nezadaná, nic nenasvědčuje tomu, že by navázala intimnější vztah s DiCapriem. Ten si prozatím užívá svobodného života, a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by svůj životní styl hodlal změnit.

Zdroj: marca.com, Twitter