Lela Vémola se stylizovala do panenky Barbie. Od lidí to pěkně schytala. Svého muže však potěšila

Panenka Barbie hýbe světem víc, než když se začala prodávat. Film o plastikové panence se stal trhákem a jeho režisérka nejvýdělečnější ženou režisérkou vůbec. Slavné ženy se proto převtělují do Barbie, jednou z nich je i slovenská playmate Lela Vémola. U ní se to ale nesetkalo s takovým úspěchem, jak asi čekala.

Spousta lidí ji kritizovalo za to, že ona je víc plastiková, než samotná panenka. Poukazovali také na to, že díky úpravám vypadá starší a vůbec ne na svůj věk 34 let. Lela totiž na svém profilu na Instagramu sdílela video, jak se do panenky přeměnila a součástí je tak i její vzhled bez líčidel. „Každá můžeme být na chvíli Barbie. Je třeba si to užít,“ napsala modelka k příspěvku. „Vypadá tak na 50,“ zněl jeden z komentářů, které si už však nepřečtete. Lela je kvůli hromadě hejtrů vypnula.

Obecně si tito lidé myslí, že to s plastikami přehnala a že nechápou, jak se někdo může takto dobrovolně zohyzdit. Nicméně Lela i její manžel Karlos Vémola jsou jiného názoru. Karlos byl proměnou své manželky víc než potěšen. Dokonce ji takto vyvedl do kina právě na film Barbie, jak se pochlubil na svém Instagramu. I pod jeho příspěvkem se však nakupily negativní komentáře. Zřejmě ale i zápasník MMA má problém s negativní kritikou, protože, podle jedné jeho sledující, takové komentáře také vymazal.

Je otázkou, jestli tito nenávistní lidé jim jen závidí, nebo jim vadí, že Karlos Lelu údajně několikrát podvedl a ona dělá jako by se nic nestalo. Jejich manželství ale těmito zprávami, zdá se, nepoznamenané. Jak už bylo řečeno, vyrazili spolu na film Barbie a Lela se v růžovou panenku proměnila kvůli svému manželovi. Herečka Margot Robbie (33), která ji ve filmu ztvárnila, je totiž Karlosovou modlou už od filmu Vlk z Wall Street, píše časopis Blesk.

Svůj jedinečný styling využila i pro focení ve Doplhin beauty studiu, kde strávila skoro celý den. Studio také označila ve svých dvou příspěvcích na Instagramu. Prvním je ten, němž je zmínka výše a ve druhém se Lela ovívá penězi, což byl také spouštěč negativních komentářů. „Proč máváš těma prachama?“ zajímala se jedna ze sledujících. „Jak reklama na transvestitu,“ cituje další web Prima Ženy. „Já nevím, přijde mi to už infantilní,“ vyjádřila se jiná paní.

A co vy, ženy? Také byste se chtěly stát na jeden den panenkou Barbie?

Zdroje: Instagram, Blesk, Prima Ženy