Legendární Tatu jsou zpět! A jsou k nepoznání

Vzpomínáte si na skupinu Tatu? Na pódiu se líbaly dvě dospívající ruské dívky ve školních uniformách. Později se ukázalo, že vůbec nebyly lesbičky a všechno předstíraly, ale jejich hit „Nas nie dogoniat“ si dodnes všichni pamatují.

Osudy Leny Katiny (37) a Julie Volkové (36) byly velmi pohnuté a dnes zpěvačky potvrdily velký návrat kapely! Ale pozná je někdo na jevišti? Zvláště Yulia se hodně změnila…

Nas nie dogoniat“ – tento hit před dvaceti lety znal každý. Ruská skupina Tatu zaujala především svou image. Lena Katina, které tehdy bylo 16 let, a o rok starší Julia Volkova se líbaly v hudebních videoklipech a na pódiu, držely se za ruce a nosily školní uniformy. Vypadaly jako nezletilé lesbičky, a to jim přineslo mezinárodní slávu. Mezitím ovšem vyšlo najevo, že to všechno bylo jen divadlo, které mělo vzbudit zájem a vyvolat skandál, a že Lena a Julia k sobě nic doopravdy necítí. A co víc!

Jako devatenáctiletá Lena porodila dítě ženatému bodyguardovi kapely. Další osudy dívek byly stejně bouřlivé. Julia s bodyguardem ihned po porodu přerušila kontakt a v roce 2007 se tajně provdala za podnikatele Pavla Jasinova. Svatba se konala ve Spojených arabských emirátech a Julija musela konvertovat k islámu. Manželství trvalo tři roky. V roce 2017 se Julia vrátila k pravoslavné víře.

Proslavila se také tím, že odsoudila homosexuály, i když pouze muže. Řekla, že lesby jsou něco jiného, ale gay není skutečný muž. Lena se v roce 2013 provdala za slovinského rockového hudebníka Sašu Kuzmanoviče. O dva roky později se jí narodil syn Alexander. Lena a Sasha se rozvedli v roce 2019.

Tatu nyní ohlašuje velký návrat! Na jaře se uskuteční koncert k výročí a plánuje se natočení dokumentu o historii Tatu. Ale poznají je lidé na jevišti? Zvláště Julia je po neúspěšných plastických operacích k nepoznání…