Legendární Pelíšky: Podívejte se spolu s námi, co po 24 letech dělají dětské hvězdy z úspěšné komedie

Každý z nás alespoň jednou za život tuto legendární komedii viděl. Pravidelně bývá zařazena do televizního programu na vánoční svátky a stává se tak zpestřením večera pro celou rodinu. Zajímá vás, co nyní dělají dětské hvězdy z Pelíšků a zda se věnují herectví i nadále?

Každý z nás se mění a výjimku netvoří ani mladí a talentovaní herci, kteří před několika lety natáčeli legendární Pelíšky. Někdo z nich zůstal u herectví, dalšího ho táhlo zcela jiným směrem. O kom je přesně řeč? Něco jsme ji napsali zde, ale podívejme se na jiné.

Michael Beran 

Dvaačtyřicetilý Michal Beran v Pelíškách ztvárnil postavu Michala Šebka, který byl bláznivě zamilovaný právě do Jindřišky. Tehdy to pro něho byla velká příležitost, a díky této velké roli si dobře nastartoval svou hereckou kariéru. Toho však nevyužil, a nakonec se objevil pouze v malých rolích ve filmech Snowboarďáci nebo Vetřelci v Coloradu. Jeho kořeny se zapustily v České televizi, kde pracuje jako produkční. 

Ondřej Brousek 

Ondřej Brousek je jednačtyřicetiletý český herec, hudebník. Kromě herectví se navíc aktivně věnuje hudbě, kterou miluje od malička. V legendárních Pelíškách ztvárnil postavu krasavce Eliena. Dodnes se objevuje na televizních obrazovkách a vystupoval ve filmech jako Láska je láska či Špunti na vodě. Působí také v kapele s názvem Monkey Business

Pro připomenutí

Dnes již devětatřicetiletá Kristýna Nováková, o níž jsme již psali, vystudovala obor cestovní ruch a dále pokračovala na DAMU, uvádí deník blesk. Dnes je navíc trojnásobnou maminku a na první místě, je pro ni kromě herectví především rodina. 

Také o Sylvii Koblížkové jsme již psali zde. Diváci ji mohou znát ještě z Rodinných pout, kde ztvárnila panovačnou Kristýnu Liškovou, uvádí portál onlyu. Sylvie se však herectví nevěnuje a věnuje se spíše eventu a společenským akcím. 

Ani slovenský herec Marek-Morvai Javorský u herectví nevydržel a začal se věnovat IT a výpočetní technice.

Zdroje: blesk, onlyu, csfd