Lásku jim přejí, ale Adam Mišík se prý ke krásné Natálii Jiráskové nehodí. Mišík je podle fanoušků ošklivý, páru přezdívají Kráska a zvíře

Český zpěvák a herec Adam Mišík se těší pozornosti fanoušků, ale také své překrásné dívky Natálie Jiráskové. Společně tvoří pár, chodí na různé veřejné akce, a dokonce natáčí klipy. Fanoušci jim jejich lásku přejí, jen od nich Mišík dostává pořádně zabrat, protože se podle nich ke krásné Natálii nehodí.

Ačkoliv Mišík patří mezi známější, jelikož je nejen hudebník, ale rovněž i herec, který si svou roli střihl třeba v oblíbeném seriálu Jedna rodina, tak u fanoušků vyhrává jeho překrásná dívka, začínající modelka Natálie Jirásková, dcera známé modelky a tanečnice ve Stardance Ivy Kubelkové.

Proslýchá se, že maminka se snaží zahrát do outu letošní taneční sezónu ve Stardance, aby na její místo mohla nastoupit právě dcera Natálka. Alespoň tak to vnímají fanoušci, jak se můžete dočíst v našem článku. Ovšem podle fotografií na Instagramu to vypadá, že mladičká modelka Natálie nebude mít o práci nouzi.

Na svém Instagramu sdílí nejen pracovní fotografie, ale také třeba snímek z návštěvy Českého lva, na kterém byla se svým přítelem Adamem Mišíkem. Zatímco někteří píší, že jim to sluší, jiní už si servítky neberou.

Škoda, že taková krásná mladá žena chodí po boku tak ošklivého muže. Celou image ti kazí, holka.

A to není všechno. Když Adam Mišík sdílel na svém instagramovém profilu fotografii z natáčení hudebního klipu, kde hrál se svou partnerkou, tak lidé také nebyli jen nadšení. Sice se jim klip líbí, ale dokonce pár přejmenovali na Kráska a zvíře. Vypadá to, že Mišík dostává zabrat i od svých fanoušků a vedle krásné Natálie jim připadá ošklivý.

Nevypadá to, že by si zatím herec nějak lámal hlavu s tím, že někomu připadá nehezký. Ale snad nedojde na žárlivost, že je mezi lidmi podporovaný méně než jeho krásná přítelkyně. To by jim mohlo narušit závažně vztah, pokud nejsou jeho základy dostatečně pevné. Doufejme, že se mladý pár i přes všechnu kritiku zvládne s nálepkou Kráska a zvíře vyrovnat a budou spolu i nadále šťastní.

Co si myslíte vy? Připadá vám, že se Adam Mišík k Natálii Jiráskové vzhledově nehodí?

Zdroj: Instagram, Facebook, autorský text