Láska je fuč? Princ Harry má být s Meghan Markle už prý jenom kvůli dětem, říká bývalý komorník princezny Diany

Bývalý důvěrník princezny Diany, který se osobně zná s princem Harrym a Meghan Markle, o nich poskytl šokující rozhovor! Paul Burrell tvrdí, že láska v manželství je minulostí a princ Harry nyní zůstává ve vztahu jen kvůli dětem. To ale není všechno! Má pravdu, nebo si vymýšlí?

Když Meghan Markle a princ Harry oznámili své zasnoubení, a poté se vzali, zdálo se, že jsou do sebe dokonce bláznivě zamilovaní. Celou dobu se drželi za ruce a stáli při sobě. Harry opustil Velkou Británii a královskou rodinu, protože podle jeho slov byla Meghan v Británii obtěžována.

V uplynulém roce se čas od času objevovaly zvěsti o údajné krizi v jejich rodině. Meghan byla přistižena, jak odmítá princovu touhu ji políbit, Harry byl viděn na dlouhých a tentokrát osamělých procházkách se svým psem. Stálo to za to, nebo toho Harry lituje? „Začíná toho litovat a ta láska je minulostí,“ tvrdí v šokujícím rozhovoru Paul Burrell, který deset let pracoval jako důvěrný komorník princezny Diany a prince Harryho, a který zná Meghan Markle osobně.

Paul Burrell: Princ Harry se vrátí do Spojeného království, královská rodina ho přivítá zpět
V rozhovoru pro deník GB News Paul Burrell také uvedl, že princ Harry zůstává ve vztahu hlavně kvůli dětem. „Harryho znám osobně, vždycky chtěl mít děti. Chce zůstat tam, kde je, aby je mohl vidět vyrůstat, protože kdyby ze vztahu odešel, nechala by si je Meghan v Americe a on by je neviděl. Z toho důvodu si myslím, že Harry zůstane tam, kde je, co nejdéle,“ říká Paul Burrell. A tvrdí, že princ se do Spojeného království určitě vrátí, přičemž královská rodina ho přivítá s otevřenou náručí. „Jsem jediný člověk v této zemi, kdo si myslí, že se Harry konečně probudil a vidí pravdu? O tom, co dělá jeho žena, a jak mu vymyla mozek?“ ptal se závěrem dramaticky bývalý komorník Diany.

Pokud je to, co říká komorník pravda, princ Harry bude mít rozhodně náročné dilema.

Zdroj: GB News