Lambora na skok v Paříži s Rychlíkovou. Panují dohady o jejich vztahu

A je to tu zase. Tajemný vztah herce Marka Lambory se sympatickou herečkou Sárou Rychlíkovou. Tentokrát však dvojice vyrazila do Paříže – města lásky. Opravdu jsou ale jen kolegové?

O údajném vztahu Rychlíkové s Lamborou se začalo spekulovat už začátkem roku. A i když se spolu tato herecká dvojice nikde neukazuje, z jejich sociálních sítí je zřejmé, že jsou v úzkém kontaktu. Na tom není ovšem nic divného, jelikož se Sára zná s Markem už od dob natáčení seriálu Slunečná, kde si tato brunetka střihla menší roli.

Nicméně spekulantům nenechává spát fakt, že Lambora vyrazil se svou „jen“ kolegyní do Paříže. Město lásky je totiž oblíbenou destinací všech zamilovaných, a že by návštěva tohoto města byla jen náhoda? A kdo ví, možná to dvojice dala už dávno dohromady, jen si pečlivě střeží soukromí. A možná, že se hvězda Půlnoční zpovědi snaží žehlit to, že se ještě nedávno rozmýšlel mezi dvěma ženami, což Rychlíkovou naprosto ponížilo.

Lambora v minulosti randil s modelkou Andreou Bezděkovou. Milovnice adrenalinu, která se účastnila reality show Survivor, je nicméně vycházející hvězdě Dobrých zpráv velice podobná, a tak by nebylo příliš velkým překvapením, kdyby to s Lamborou dala opravdu dohromady.

I Rychlíková je ale po rozchodu. A ještě než začala její údajný románek s Markem, randila krátkou dobu s Vojtěchem Vodochodským, který je nyní jejím hereckým kolegou již ve zmiňovaných Dobrých zprávách. S ním se seznámila během natáčení seriálu O mně se neboj.

To, jak to ale mezi sebou Sára s Markem má, zůstává zatím ve hvězdách. Pravdou ale je, že by jim to spolu ohromně slušelo.

Zdroj: autorský článek, redakce, Instagram