Kynychová opět provokuje. Sdílí nahé fotky ze sauny!

Známá cvičitelka Hanka Kynychová (52) si kromě navštěvování posilovny libuje i v relaxu v sauně. Na sociální síti Instagram se pochlubila, že si tuto aktivitu nejraději užívá úplně nahá. To vyvolalo, podle očekávání, bouřlivé reakce.

„Já si stojím za tím, že saunování je zdravé a přirozené a doma v sauně prostě v prostěradle nebývám,“ okomentovala odvážnou fotku Kynychová. Je na ni úplně nahá, přičemž jí intimní partie zakrývají jenom koketně přeložené nohy.

Tato fotka je přitom ta méně provokativní. Hanka přidala ještě předtím žhavější fotku, kterou však sledující nahlašovali kvůli překročení únosné hranice pro zveřejňování nahoty. Fotka byla vyfocena z horního úhlu, kdy si Hanka jen zakrývala prsa rukou a nohy měla překřížené.

Jak šlo čekat, tak se u první fotky setkala s kritizujícími komentáři. „To už vážně trochu přeháníte. Na svůj věk vypadáte dobře, to vám nikdo nebere, klobouk dolů. Ale co je moc, to je moc… Měla byste mít trochu soudnosti,“ napsala jedna sledující, jak píše portál Expres. A další se přidávali s tím, že je snímek až moc koketní.

Novou fotku, která je umírněnější, už fanoušci chválili, přičemž komentovali hlavně její vypracovanou postavu. Je pravda, že ji můžou závidět i o několik desítek let mladší ženy. Potvrzuje to fanynka, která říká, že ač saunování taky miluje, tak ji chybí Hančina pěkná figura. Musíme souhlasit, přesto je třeba podotknout, že jsou některé fotky odvážnější, než by bylo nutné. Cvičitelka tak prostor také nevybíravým poznámkám od mužů, které jsou někdy nedůstojné a prostě přes čáru.

Zdroj: Instagram, epxres.cz