Kylie Jenner je 25 let a má dvě děti. Nikdy nebyla šťastnější, pochvaluje si

Mladá miliardářka se nedávno rozmluvila o budoucích rodinných plánech a naznačila, že se rozhodně dětem nebrání. Že by tak dávala něco najevo novému partnerovi Timothému, o kterém jsme psali v tomto článku?

Kolem mladé celebrity seriálu se začaly šířit zvěsti, že to táhne s hercem Timothéem Chalametem. Je docela zvláštní, že se nyní Kylie rozhodla svěřit zrovna s plány do budoucna, když se nedávno začaly v bulváru a na internetu šířit drby, zda opravdu s mladým hercem něco nemá. „Věřím, že všichni máme svůj osud už nějak pevně nalinkovaný. A pokud se má něco stát, tak se stane,“ nechala se slyšet.

Hvězda dále označila mateřství a těhotenství za úspěchy, na které je nejvíce hrdá poté, co v únoru 2018 přivítala na svět pětiletou dceru Stormi a v roce 2022 jednoletého syna Airea. „Je to takové požehnání, že jsem mohla prožít a zažít tolik života v tak mladém věku,“ rozplývala se. „Mám dvě děti. Je mi pětadvacet. Upřímně řečeno, nikdy jsem nebyla šťastnější.“

Jenner, která dvě děti počala se zpěvákem Travisem Scottem je v poslední době velice často vídána s Chalametem. Dokonce spolu byla dvojice vyfotografována, a to i začátkem tohoto měsíce, kdy byla Jenner spatřena, jak její auto parkuje u hercova sídla v Beverly Hills.

Údajně to nebylo ale poprvé.

Zdroj: pagesix.com, Instagram