Kvůli Ranní show, ve které působí Leoš Mareš s Hezuckým, a nepozornosti řidiče se stala automobilová nehoda

Leoš Mareš se svým kolegou Patrikem Hezuckým už roky moderují Ranní show na Evropě 2 a možná to není poprvé, co se kvůli jejich vtipným hláškám a programu stala nehoda. Nyní to však mají z první ruky. Dokonce jim napsal pán, který právě kvůli poslechu pořadu nehodu způsobil.

Leoš Mareš je pro každou legraci, a tak není divu, že zprávu od pána z Třince, který se jim ve zprávě k nehodě přiznal, postoval na svém Instagramu v příspěvku s popiskem Dozvuky Ranní show.

„Vy blbouni. Já se teď tak smál s těmi počítání prstů až jsem ťukl auto, co stálo přede mnou. Naštěstí pán poslouchal taky vaše hlášky a ťuknutí nechce řešit. Prý je to služební auto. Jen tak dál. Pěkné prázdniny.“ píše pan Hugo.

Je jasné, že jsou na to svým způsobem moderátoři Mareš s Hezuckým pyšní, protože někoho dokázali natolik pobavit. Hlavně ale, že se nestalo nic horšího. Jejich fanoušci se však hojně v komentářích přiznávali, že se jim také stalo něco podobného. Také aktuální show všichni chválili, prý byla opravdu povedená.

Doufejme však, že se to nedozví majitel auta, když se jednalo o služební vůz. To by pán z Třince nejspíš Marešovi za uveřejnění zprávy nepoděkoval. Dokonce zveřejnil i jeho jméno, což by mohl být opravdu problém.

Zdroj: Instagram, autorský text