Kuchařová a Brzobohatý budou zřejmě českými Amber Heard a Johnnym Deppem. Shrnutí kauzy

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová už jsou rozvedeni více než rok. I přesto však řeší ještě církevní rozvod, o kterou si Kuchařová podala žádost až v samém Vatikánu. Anulovat církevní sňatek totiž není jen tak. Kuchařová proto sepsala církevní žalobu, která se nějak dostala do rukou redakce časopisu Blesk. O této skutečnosti informoval už Ondřej na svém Instagramu.

„Mnoho z vás, včetně mě, už doufalo, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý je u konce, ale ke škodě nás všech není, za což se vám předem omlouvám. Je mi velmi trapně z toho, že zhrzenost a z ní pramenící pomstychtivost mé bývalé ženy, Taťány Kuchařové, došla až do tohoto bodu, kdy Taťána poskytla Blesku kompletní znění církevní žaloby, jejíž obsah měl původně zůstat za zavřenými dveřmi Metropolitního církevního soudu,“ zní hlavní část celého příspěvku.

V té další Ondřej píše o tom, že časopis Blesk ho na základě obsahu žaloby kontaktoval, aby se k tomu vyjádřil. V žalobě totiž mimo jiné stojí, že Ondřej se rád převléká za ženy (je fanouškem Drag Queen), z toho důvodu má nevyhraněnou sexualitu, nesouhlasila s tím, aby se Ondřej za ženy převlékal, byť spolu v takovém stylu pořádali spoustu večírků pro své přátele, požadoval po ní sex v převleku ženy, nenaplnil její touhu po rodině, ale antikoncepci začala brát až po 8 letech jejich vztahu, kdy se spíš pomalu chýlil ke konci, označila ho za neplodného, a to je jen rychlý výčet z celého rozhovoru, který Ondřej Blesku poskytl.

Ondřej všechny tyto věci shrnul do jednoho slova – LŽI. Z toho, Taťána údajně provedla, je v šoku, myslí si, že je to úplné dno. O žalobě věděli pouze čtyři lidé, z toho dva z nich jsou lidé z církevního soudu, kteří něco takového zveřejňovat nemají zapotřebí. To je pro něj důkaz, že to byla právě jeho exmanželka. Kromě žaloby do Blesku dorazilo i několik kompromitujících fotek, právě z kostýmových večírků, kterými prý disponovali jen oni dva. Na Ondřejovu stranu se přiklonila spousta známých osobností, například Vlaďka Erbová, Dagmar Havlová nebo Matěj Rupert.

To naopak Táňa to od svých fanoušků pěkně slízla. I ona se k celé věci vyjádřila na svém Instagramu. „S tímto bulvárním zveřejněním nemám nic společného. Naopak jsem mediálně během rozvodu ani po něm nikdy nic nezveřejnila a tím ho celou dobu chránila. Kdybych mu chtěla ublížit, už jsem to mohla dávno udělat. Kdo veřejně rozebírá znění žaloby a intimní podrobnosti, je Ondřej,“ napsala bývalá Miss. Své sledující ale příliš nepřesvědčila. „Tohleto je fakt přes čáru, jste mi odporná,“ zní část jednoho komentáře. „Měla sem Vás ráda, ale pokud jste tohle udělala jste úplný dno….,“ myslí si jedna sledující a druhá ji přizvukuje a dodává, že modelka se ale nemá od čeho odrazit.

Objevily se také výroky, že Kuchařová se chová ještě hůř, než americká herečka Amber Heard, která prohrála soud se svým exmanželem Johnnym Deppem. Kauzu jistě nemusíme představovat. Grafik a satirik Tomáš Břízek (známý pod přezdívkou TMBK) vytvořil vtipnou koláž, kdy Kuchařová volá Amber a ptá se jí na její názor ohledně zveřejnění žaloby. Brzobohatý doufá, že vznikne ještě pár takových koláží, a pak se celá věc přežene, jako bouřka.

Kromě slavných je na Ondřejově straně samozřejmě jeho partnerka Daniela Písařovicová, I pro ni je celá situace nepříjemná a muzikant je vděčný za její podporu.

Zdroje: Blesk, Instagram