Které české celebrity odkládaly svatbu a proč?

Svatby jsou u všech ve velké oblibě a některé celebrity si je umí užít opravdu velkolepě. Ovšem někteří slavní museli své svatební plány překopat. Víme proč, i jak to nakonec dopadlo.

Oblíbený moderátor Ondřej Sokol se v Londýně zasnoubil před třemi roky se svou partnerkou Nikolou. Dokonce začali i svatbu plánovat, ale nakonec si řekli, že bude nejvhodnější vzít se v Las Vegas. „Je tam takový drive-in, kde bychom se chtěli vzít, ta představa nás nadchla. Je to vedle Little White Wedding Chapel, kde se brali i Ross a Rachel z Přátel,“ řekl herec v talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Ovšem nakonec ze svatby sešlo, jelikož přišla doba koronavirová. Sokol tvrdí, že o svatbu stojí, ale svatba se odložila a přiznal, že ze svých nároků budou muset slevit. Ženit se však chce, protože svou přítelkyni miluje, informoval deník Blesk.

Své si užil i bojovník MMA Karlos Vémola, kterého si sice už nyní kvůli jeho svatbě a brzké nevěře dobírají, ale kdysi museli s Lelou svatbu odložit o rok. Odehrála se nakonec ve stejném datu, ale o rok později, jelikož měli snoubenci zdravotní komplikace. Karlose čekaly náročné operace rukou a Lela se potýkala s rizikovým těhotenstvím. 28. srpen si vybrali, jelikož to byl den jejich seznámení.

Svatbu museli odkládat i Bohuš Matuš s tehdy sedmnáctiletou partnerkou Lucií. Chtěli se vzít v červnu 2020, ale zpěvák nakonec svatbu odložil. Důvodem prý byly pomluvy a nutnost zplnoletění nevěsty. Ovšem o pouhý měsíc později vyšlo najevo, že je s Matušem mladičká Lucie těhotná. V prosinci 2020 Lucie porodila svou první dceru Natálku a svatbu si nakonec přece jen užili. Dokonce byla na den Luciiných osmnáctin, v květnu 2021.

Svatba se nezdařila podle plánů ani modelce a herečce Kateřině Kornové a jejímu partnerovi Tomáši Rotbauerovi, informoval magazín Žena Aktuálně. Měli se brát začátkem srpna 2010 a Kornová byla se svým snoubencem, který se živil jako strážník, opravdu šťastná. Tedy do doby, než média začala jejich vztah řešit a zejména se zaměřila na Rotbauerova tetování, která jim připomínala nacistickou symboliku. Kateřina Kornová tlak médií nevydržela, vztah se jí začal hroutit a svatba nakonec byla zrušená. Kornová se k tomu kdysi vyjádřila v rozhovoru pro TV Nova. „Lidé jsou omylní a tenhle vztah byl můj velký omyl. Mimochodem, byla jsem to já, kdo v Třebenicích na radnici zrušil ohlášenou svatbu.“

Modelka a moderátorka Monika Leová v říjnu 2016 oznámila, že s dlouholetým partnerem Martinem Košínem svatbu odkládají. Nechala se slyšet, že svatbu posunuli proto, jelikož “moderátorka měla ve stejném termínu velikou akci.“ Svatba se nakonec konala v červnu 2018, kdy dokonce přijeli i její blízcí z Vietnamu.

Nakonec to tedy nevyšlo jen Kateřině Kornové. A kdoví, třeba by všechno i v jejím případě proběhlo podle plánu, pokud by její vztah nebyl v centru pozornosti. Jak to vidíte vy?

Zdroj: Blesk, Žena Aktuálně, 7 pádů Honzy Dědka