Které celebrity skrývají své děti, aby se jim nedostalo nežádoucí kritiky?

V dnešní době je pochopitelné, že se některé celebrity, zejména maminky snaží své děti chránit a proto je třeba fotografují tak, aby jejich poklady nebyly příliš vidět. Někteří lidé jsou zlí a dokážou cíleně ublížit.

O tom jsme vás informovali již v předešlém článku, kde se před kritikou musely svých dětí zastávat dvě hvězdné maminky – Monika Bagárová a Simona Krainová.

Naopak Kristýna Leichtová byla podle Prima ženy kritizována kdysi za velmi intimní fotografii z domácího porodu. Bránila se tím, že je to její život, její tělo i rozhodnutí a navíc, když podle ní nejsou vidět obličeje jejích dcer, tak na tom nevidí nic špatného: Nechce ukazovat tvářičky svých dcer, jelikož to je zas jejich život a má pocit, že do toho by zasahovat neměla.

Stejně tak to zřejmě vnímá i Marie Doležalová, se kterou dle CSFD Kristýna hrála v seriálu Comeback. Společně tvořily pár nejlepších kamarádek, do trojice k nim byl herec Matouš Ruml, který ztvárnil postavu Lexi.

Své dítko nechce ukazovat ani Tereza Ramba, která dotočila pro Českou televizi po boku Ivana Trojana kriminální třídílnou minisérii Docent. A ať je kdekoliv, tak své děti se snaží skrývat.

Je to podle vás lepší než je veřejně ukazovat a čelit kritice?

Zdroj: Česká televize, CSFD, Prima ženy