Kruté vzpomínky na rozvod Hybnerové a Rašilova. Dcera Josefína se svěřila

Už devět let uběhlo od rozvodu hereckého páru Vandy Hybnerové a Saši Rašilova. Až nyní se ale dostávají na povrch další informace. A přinesla je v rozhovoru sama dcera Josefína. Svěřila se nejen s depresemi…

Saša Rašilov a o čtyři roky starší Vanda Hybnerová se poznali už na vysoké škole. Podle deníku iDnes se vzali v roce 1993 a mají spolu dvě dcery, Josefínu a Antonii. V roce 2013 ale jejich manželství ukončil rozvod.

Nebyl v tom nikdo třetí ani z jedné strany,“ prohlásil tehdy Rašilov a dodal, že pro rozvod se rozhodli s Vandou společně.

Kdo ale nebyl rozvodem nijak nadšený, byla právě jejich dcera Josefína, kterou v té chvíli čekala důležitá závěrečná zkouška ve škole. Nedávno na svých sociálních sítích podle deníku Aha přiznala, že se jí v té době zmocňovaly deprese.

„Moje máma mi po obhájení bakalářky řekla: Tak gratuluju, už jsme ani nečekali, že to doděláš. A popravdě? Já taky ne. Moje studium se rozbředlo, roztálo a postupně vypařovalo spolu s více či méně komplikovaným životem, jaký vedu,“ začala Josefína. „Rozvod rodičů, ztráta domova, deprese,“ vypsala se herečka z nepříjemných pocitů.

„Promoce byla pěkná a noblesní, ani jsem neupadla. Rodiče byli společně v jedné místnosti i naproti sobě nenuceně a s úsměvem pili kafe v kavárně, a to pro mě bylo skoro víc než držet tubu s diplomem,“ vzpomíná dnes již dospělá herečka, kterou nejvíce trápilo to, že spolu rodiče po rozvodu nedokázali vycházet.

Zdroje: iDnes, Aha