Krotitel duchů Bill Murray (72) našel lásku. Chodí se slavnou zpěvačkou Kelis (43) i přes velký věkový rozdíl. Oba přišli o předchozího partnera

Spojilo je vzájemné porozumění! Hvězda filmu Krotitelé duchů a vdovec Bill Murray (72) našel svou spřízněnou duši. Tou je ovdovělá americká zpěvačka Kelis (43), kterou ve světě proslavil hit Milkshake.

Lásku poznáte v nouzi! Kelis loni přišla o milovaného manžela a fotografa Mikea Mora († 37), který podlehl rakovině žaludku. Jak se zdá, její temné dny už pominuly. Koneckonců hvězdný krotitel duchů jí už nějakou dobu stojí po boku. Podle amerického deníku The Sun byl Murray spatřen i na několika jejích vystoupeních, včetně koncertu minulý týden v Londýně, kde svou údajnou partnerku podporoval z boku pódia. „Dříve se setkali ve Státech, což vyvolalo řeči mezi lidmi z branže, a nyní se setkávají v Londýně, když jsou tam oba,“ prozradil listu jeden ze známých páru.

Stejně jako Kelis i legendární herec přišel o svou poslední manželku Jennifer Butler (†54) teprve před dvěma lety. Jejich manželství sice po více než deseti letech v roce 2008 ztroskotalo, ale narodili se jim z něj čtyři synové. Její náhlá smrt však Murrayho opravdu tvrdě zasáhla. S Kelis tak mají pro nedávnou ztrátu svých blízkých společné pochopení. „Ať už je svedlo dohromady cokoli, a jakkoli se to zdá nepravděpodobné, oba jsou svobodní a baví se i přes poměrně velký věkový rozdíl,“ dodal zdroj.

Zdroj: The Sun