Krize v manželství? Nesmysl, řekla Peštová a prozradila, proč nenosí snubní prsten

Slovenský zpěvák Pavol Habera (60) a jeho partnerka Daniela Peštová (51) patří mezi nejstabilnější páry československého showbyznysu. Zdá se ale, že po dlouhých letech manželství se objevily neshody. Modelka dokonce přestala nosit svatební prsten. Co za tím stojí?

I když pár na první pohled působí stále zamilovaně, fanoušci si nemohli nevšimnout, že Daniela Peštová, na rozdíl od svého manžela, nenosí snubní prsten, píše Aha.

„Máme hlavně čas na sebe a už děláme jen to, co potřebujeme. Už se za ničím nehoníme. Ten boom okolo nás opadnul, oba to máme za sebou. Skvělé je ale to, že i navzdory tomu se tím stále živíme,“ odpověděl Habera, když padla otázka na manželskou krizi. Přiznal sice, že se s manželkou občas pohádají, vždy se ale udobří. „Pro nás je důležité se po hádce udobřit. Tak jako každá dvojice na světě. Promluvit si o všem, vyslechnout si názor toho druhého,“ dodal zpěvák.

Tím se ale nevysvětlilo, proč modelka do společnosti nikdy nenosí prstýnek, píše web Týden. Spekulace o krizi se tedy rozhodla vyvrátit sama Peštová. „Prstýnek nenosím, protože často měním doplňky, aby mi ladily k outfitu, ale detaily ze svatby nemůžu prozrazovat,“ vysvětlila Daniela.

Peštová také dodala, že prstýnek nepotřebuje, protože na každé společenské akci každý pozná, že patří k Haberovi. Ten z ní totiž nikdy nespustí oči!

Zdroj: ahaonline.cz, tyden.cz