Krize u Polívků! O jaké jde neshody?

V žádné rodině to není vždy růžové. Výjimkou nejsou ani herecké rodiny, jako právě Polívkovi. Podle časopisu Sedmička Bolek a Vladimír spolu zažili krizové období. Zajímavý je recept na její zažehnání.


Tím se stalo divadelní představení Šašek a syn. Bolek nemá problém se svými dětmi hrát, a dokonce i Vladimírovi tato hra pomohla se se svým otcem znovu sblížit. I Vladimírova maminka, herečka Chantal Poullain, potvrdila, že oba měli krizi a společné hraní v divadle se tak stalo nástrojem častého vídání.

Tak s tátou hraní problém není. Ale co s maminkou? To se asi nedozvíme. Vladimír sice uznává, že je výborná herečka, ale prý „by to muselo být opravdu nějak dobře vymyšlené. To bychom se dostali do takových dramat… To by ani Ibsen nezvládl“, řekl pro Aha. S vyjádřením ohledně hraní se synem nezůstala pozadu ani Chantal. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka vysvětlila, že u filmu je to něco jiného než v divadle. „To jste na jevišti, je to dlouhé období zkoušení a tak dále“. Konkrétně jde o míchání profesního a rodičovského vztahu. Nikdo by jistě nestál o ponorkovou nemoc mezi členy rodiny.

Myslím, že je proto dobře, že Bolek si s ničím takovým hlavu neláme. Podle Vladimírových slov se s tátou dokáže na jevišti i před kamerou pohádat, zároveň se ale spolu hodně nasmějí. Kéž jim to vydrží!

Zdroje: sedmicka.tyden.cz, ahaonline.cz