Křivky krev a mlíko v pohybu: Ewa Farna zazářila jako Beyonce a fanoušci na ní mohli oči nechat. Její vystoupení bylo zatraceně sexy

Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna se po nekonečné kritice dočkala kladných hodnocení jejího vzhledu. Vystoupila ve Varšavě ve vzoru Beyonce a sklidila za to uznání.

Ewa Farna poslední dobou nebyla příliš lichotivě hodnocena fanoušky, a to zejména pro její outfit a její přibírání na váze. Ewa si s přibývajícím věkem ale uvědomuje, že jsou důležitější věci než neustále řešit názory na to, jak by měla nebo neměla vypadat.

Její vystoupení bylo zatraceně sexy a její outfit byl opravdu šitý na míru. Ewa v černé, místy průsvitné látce, opravdu zazářila a fanoušci byli příjemně šokováni, jak to rozjela.

„No vida, jak jsou ti stylisté a maskéři šikovní a umí ti zvolit něco slušivého. Tyhle si vezmi do týmu.“

„Přesně. A ne o 4 velikosti větší hadry, vycpávky a velká saka. Krásná.“

Evo, tento oděv Vám velice sluší a lichotí Vaší postavě, jste krásná.“

Takových komentářů dostala zpěvačka spousty. Nutno dodat, že se povedla i její vlasová úprava a Ewa celá prokoukla.

Její křivky krev a mlíko nejsou vůbec ničím, za co by se měla stydět. Je pravdou, že často zvolila zbytečně honosné a velké oděvy a tak působila o několik kil oplácaněji.

Více než oblékání jí jde určitě zpěv. Ewa miluje saka a různé extravagance, což je ale někdy bohužel extrém a nepůsobí to vzhledně. Snad si zpěvačka vezme z lichotivých komentářů alespoň malé zapřemýšlení a dočkáme se změny v jejím šatníku.

Zdroj: Instagram, autorský článek