Kritika přišla od vlastní matky: Monika Binias se pustila do kontroverzních fotek svých dcer Ornelly a Charlotte

Rodina Štikových je nechvalně známá svými skandály. Kritika ale tentokrát nepřišla ze strany veřejnosti, ale přímo z rodiny. Moniku Binias (50) totiž zaskočilo chování jejích dcer Ornelly a Charlotte na sociálních sítích natolik, že se rozhodla jim poslat drsný vzkaz.

Pozdvižení nejdříve vyvolala Ornella Koktová (30), která na sociálních sítích sdílela odvážnou fotku, na které se ukázala téměř nahá, jen v kalhotkách, přičemž hrudník si zakrývala jen kloboukem. Její sestra Charlotte Štiková (27) se nenechala zahanbit a zveřejnila fotku se svým údajným přítelem, kterou vyfotila během erotických hrátek.

To ale naprosto zaskočilo jejich matku Moniku. Ačkoliv žije se svým přítelem ve Švýcarsku, rozhodně nezapomíná sledovat dění v rodné zemi a zejména to, jak se prezentují její dcery. „Je to nevkus a děs, vůbec se mi to nelíbí,“ začala Binias v rozhovoru pro Expres.

Na paškál si nejdříve vzala starší dceru Ornellu. „Všichni se fotí nazí a svlékají se. Ale i tyhle existence, které se tímto pořád zviditelňují, jsou alespoň nějakým způsobem oblečené. Ornella to bohužel pojala takto,“ vysvětlila Monika s tím, že podle ní je nejvíce sexy tajemnost a nikoliv nestřídmé odhalování. „Bylo by to docela hezké, ale celé to zkazila tou nahotou. Nemám k tomu více co říct. Je to prostě děsné a nelíbí se mi to,“ dodala.

Následně prozradila i to, co si myslí o provokativních snímcích své druhé dcery. „Co říkám na Charlottu? Ty fotky jsou strašný nevkus, o tom žádná. Myslím, že to ani není její kluk, je to nějaký gay. Fotky jsou nahrané,“ svěřila se Binias.

Prozradila, že si s dcerou pravidelně volá a píše, takže by o novém příteli určitě věděla. Domnívá se tak, že ze strany Charlotte se jedná pouze o nevkusnou propagaci jejího podnikání.

Není to ale poprvé, co se ostře pustila do svých dcer. Monika například nedávno kritizovala Charlotte právě kvůli tomu, že se neumí pořádně prosadit či kvůli jejím razantním dietám, píše web Kafe. Moničino prohlášení na závěr rozhovoru, že její dcery jsou obě dospělé a jak tedy se svými životy budou dcery nakládat je pouze na nich, vyznívá poněkud paradoxně.

Zdroj: expres.cz, Instagram, kafe.cz