Krasobruslař Tomáš Verner bude podruhé otcem! Zná už i pohlaví

Sportovec Tomáš Verner (35) se svojí manželkou Tammy Sutan od září roku 2020 vychovávají syna Tomáše. Trojčlenná rodina jim ale zřejmě nestačila, a tak se už v polovině letošního roku dočkají dalšího přírůstku do rodiny. Manželé to oznámili v primáckém pořadu Showtime, kde prozradili i pohlaví.

Tomáš se nikdy netajil tím, že by si přál založit velikou rodinu. Kvůli pracovním povinnostem a svému neustálému cestování po světě to však nešlo. Poté se ale usadil a kromě další aktivit působí kupříkladu jako trenér v Akademii Tomáše Vernera v pražských Strašnicích.

V pořadu Showtime to nejdříve vypadalo na obyčejný krátký rozhovor o tom, jak se jim spolu žije, jak moc vyrostl jejich syn a co nového umí, nicméně velmi záhy se ukázalo, že mají přichystané pro diváky veliké překvapení.

„My tady máme novinku, Tammy je těhotná“ říká najednou moderátorka, bývalá americká krasobruslařka s thajskými kořeny nesměle přikyvuje a odhaluje těhotenské bříško. Pak se do řeči dal Tomáš. „Máme termín na začátku května a teď uvidíme, jak moc se bude chtít miminku ven, protože tomuhle se nechtělo, šel po termínu.“

Na otázku, zda znají pohlaví, Tammy s úsměvem prozradila, že půjde o chlapce. Což vedlo k otázce, zda si Tomáš nepřál dceru, anebo jsou dva chlapi dobrý výsledek.

„Já jsem chtěl holčičku, moc jsem si jí přál, ale ale potom mi to Tammy rozmluvila, protože si vzpomněla na to, jaká ona byla holčička a dcera a že tam jsou jistá léta, byla velmi náročná, tak říkala, že si mám radši přát dalšího chlapečka,“ směje se Tomáš.

Jejich první syn Tomáš se zdá být čilé a energické dítě, rodičům tedy přejeme stejně tak šikovné i to druhé. A kdo ví, zda svět nedostane do vínku další dva úspěšné krasobruslaře. Přeci jen, oba rodiče to jeden čas dělali na vrcholové úrovni a dodnes se tomuto sportu věnují jako trenéři. Jestli ale budou kráčet v jejich šlépějích, to zjistíme až za mnoho let.

Zdroj: Instagram, CNN Prima News / Showtime